Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский

Pierwsze oznaki starzenia się , jak sobie z nimi radzić ?

Pierwsze oznaki starzenia się , jak sobie z nimi radzić ?

Pomimo wszelkiego rodzaju zastrzyków młodości, chirurgii plastycznej odmładzającej, wszyscy kiedyś się zestarzejemy. Ale kiedy wiek jest jeszcze daleki od zaawansowanego i pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, jest to trochę przerażające. Ale nie spiesz się z wizytą u chirurga! Istnieje wiele sposobów na zawieszenie tego naturalnego, ale nieuniknionego procesu i pozostanie młodym przez długi czas bez interwencji chirurgicznej.

Zatrzymaj chwilę - przedłużyć młodość

Nawet jeśli wyglądasz świetnie, uprawiaj sport i dbaj o skórę, niektóre „zdradzieckie” oznaki mogą dodać ci wieku. Wśród najbardziej popularnych oznak są : kurze łapki i zmarszczki poprzeczne czoła, bruzdy nosowo-wargowe, matowa, szara  cera, cienie pod oczami, deformacja owalu twarzy, zmarszczki na dłoniach i szyi. To właśnie te oznaki starzenia się skóry sprawiają, że wiele kobiet czuje się nieatrakcyjnych i starych.

Jak radzić sobie z oznakami starzenia ?

Istnieje wiele kosmetyków przeciwstarzeniowych, które mogą pomóc zatrzymać proces starzenia. Ale musisz być w stanie wybrać je poprawnie. Pomoże Ci w tym kosmetolog. Konieczne jest również wykluczenie złych nawyków, które obejmują nikotynę i alkohol. Przyspieszają nie tylko proces starzenia się skóry, ale także negatywnie wpływają na całe ciało. Dodaj do swojej diety świeże warzywa i owoce, żywność zawierającą kwasy tłuszczowe omega-3, witaminy A, B i C. Pij dużo wody i ćwicz.

Takie oznaki starzenia, jak matowość twarzy i pigmentacja na początkowym etapie, pomagają przezwyciężyć zabiegi złuszczające naskórek. Ponadto kosmetolodzy niestrudzenie przypominają, że nie wolno zapominać o stosowaniu kremów z ochroną SPF. Co roku pojawiają się nowe ulepszone urządzenia, które skutecznie zwalczają zmiany pigmentacyjne. Profilaktyczną metodą walki z deformacją owalu twarzy będzie oczywiście zastosowanie kwasu hialuronowego. Teraz ta metoda przeciwdziałania pojawianiu się zmarszczek i modelowania kształtu twarzy.

Co zrobić ze starzącymi się dłońmi ?

Główną przyczyną starzenia się skóry dłoni jest promieniowanie ultrafioletowe. Oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i pigmentacja po raz kolejny dowodzą, jak ważne jest stosowanie filtrów przeciwsłonecznych. Równie ważne jest noszenie rękawic do prac domowych.

Data: 2019-11-05 14:36:13

Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem