Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский

Nici Happy Lift

Nici Happy Lift

Innowacyjny lifting twarzy

 

Happy Lift to innowacyjny sposób celem którego jest odzyskanie młodego wyglądu twarzy. Gwarantują natychmiastowy efekt, w przeciwieństwie do tradycyjnego liftingu, wykorzystanie nici Happy Lift nie wymaga użycia skalpela. Po przeprowadzonym zabiegu pacjent tego samego dnia opuszcza klinikę, a efekty są widoczne natychmiast  młodszy wygląd o 10 lat! 

47przebieg-nici-happy-lift.jpg

Cofnięcie czasu i odzyskanie młodego wyglądu stało się bardzo proste i bezpieczne, jak nigdy dotąd. 

Starzenie się skóry jest nieuniknionym procesem, który rozpoczyna się w wieku 30 lat, związany jest ze zmianami zachodzącymi w całym organizmie. Skóra poddawana jest codziennemu oddziaływaniu promieniowania UV i innych czynników zewnętrznych, w przeciwieństwie do narządów wewnętrznych. W konsekwencji zwiotczenia tkanek, zaczynają na twarzy pojawiać się zmarszczki, skóra traci jędrność, staje się mało elastyczna, szczególnie w okolicy oczu, brwi, szyi, policzków i żuchwy. 

Tradycyjna metoda liftingu związana jest bardzo inwazyjną operacją chirurgiczną, niosącą liczne, długotrwałe, dokuczliwe efekty uboczne i długi okres rekonwalescencji. Naprzeciw temu pojawiła się nowa, skuteczna alternatywa medycyny estetycznej – opatentowane nici Promoitalia Happy Lift Revitalizing. 

Zastosowanie Nici Happy Lift jest niemal bezinwazyjnym zabiegiem, nie pozostawiającym żadnych widocznych śladów w obszarze zabiegowym. Najważniejszym aspektem jest skuteczność tych nici niemalże identyczna w porównaniu z metodą tradycyjną. 

Nici Happy Lift w przeciwieństwie do konwencjonalnych nici, zaopatrzone są w mikroskopijne haczyki, unikatowej długości i gęstości, umożliwiające osiągnięcie natychmiastowego efektu liftingu jak i ujędrnienia skóry. Po implantacji tych nici zaczynają one spełniać funkcję rusztowania dla pozbawionej jędrności skóry, przez co efekt ujędrnienia zauważalny jest zaraz po zabiegu. Po 12-15 miesiącach nici ulegają naturalnej biodegradacji w organizmie, natomiast efekt zabiegu utrzymuje się przez ok. 2 lata .

Technika Happy Lift, może być stosowana z innymi zabiegami medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej (np. resurfacing, lipo-lifting, wypełnienie kwasem hialuronowym, toksyna botulinowa czy liposukcja) 

Dla kogo jest zalecany zabieg z zastosowaniem Liftingujących Nici Happy Lift?

Zabieg z zastosowaniem nici Happy Lift, zalecany jest u osób w średnim wieku 30-60 lat, które pragną odmłodzić swój wygląd, zarazem unikając inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Nici wykorzystywane w metodzie Happy Lift mają pozwolenie no wykorzystywanie tego produktu podczas zabiegów od Ministerstwa Zdrowia oraz wielu innych instytucji na całym świecie, posiadają znak bezpieczeństwa i jakości CE. 

Unikatowy biokompatybilny materiał

Wykonane z polikaprolaktonu, wchłanialne nici chirurgiczne Happy Lift wykazują doskonałą tolerancję biologiczną. Wchłanialne są w procesie powolnego hydrolizowania przez autologiczne komórki w czasie 8-12 miesięcy. W procesie degradacji zostają wytworzone molekuły małej masy cząsteczkowej, których zadaniem jest stymulacja wytwarzania kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny W wyniku tego zwiększone zostaje nawilżenie skóry i jej elastyczność. Efekt utrzymywania się liftingu trwa do kilku lat. 

Kaprolakton (CH2)5CO2 to bezbarwny płyn, rozpuszczalny w większości cieszy organicznych. W trakcie procesu polimeryzacji powstaje polikaprolakton (PCL) – docelowy materiał wykorzystywany w niciach. Jest to syntetyczny, biodegradowalny, półkrystaliczny polimer. Dzięki biokompatybilności materiał ulega rozkładowi w wyniku hydrolizy wiązań estrowych. Charakteryzuje się dużą stabilnością termiczną, ma szerokie zastosowanie biomedyczne. 

Jakie są rodzaje i zastosowanie nici Happy Lift 

W zależności od oczekiwań, potrzeb pacjenta wykorzystuje się różne rodzaje nici Happy Lift, dostosowuje się je do różnych technik zabiegu w zależności od miejsca. 

Free Floating -  odzyskiwanie w krótkim czasie młodzieńczego wyglądu skóry bez ryzyka blizn. Bezpieczna, szybka i prosta metoda, polegająca na bezinwazyjnym wprowadzeniu nici. Efektem jest lifting pozbawionych jędrności, opadających policzków i szyi. Metoda Free Floating wykorzystywana podczas zabiegu nie wymaga nacięcia skóry. Nici wprowadzane są w znieczuleniu miejscowym w tkankę podskórną.

Efekty zauważalne są natychmiast po zabiegu, a zastosowane nici tworzą dla zwiotczałej skóry rusztowanie. Obecne w niciach haczyki mają wpływ na firbrozę, przez co poziom kwasu hialuronowego, elastyny i kolagenu zostaje zwiększony. Efekty zabiegu implantacji nici staje się znacznie bardziej widoczny od 2-10 miesięcy po zabiegu. 

Double Needle- prostota i szybkość, symetryczne rezultaty. Technika ta wykorzystuje nici wchłanialne przez nasz organizm z haczykami skierowanymi w dwóch kierunkach, przez co Double Needle umożliwia podniesienie zwiotczałej skóry brwi, żuchwy, szyi bez nacięć. Nici aplikowane są bez konieczności dodatkowych igieł. Nić jest zaopatrzona na obu końcach w specjalne igły prowadnice, dzięki czemu wprowadzenie nici jest o wiele łatwiejsze, a także skraca czas samego zabiegu oraz gwarantowane jest szybsze gojenie. Lekarz może wprowadzać nić znacznie swobodniej, przy wykorzystaniu półkolistych ruchów oraz pętli, tym samym gwarantując bardzo efektywne rezultaty utrzymywania rozłożonej masy tkanek. 

Ancorage- lifting twarzy zatrzymujący czas. Nici Ancorage są idealnym rozwiązaniem w małoinwazyjnym liftingu twarzy w środkowym jego obszarze. Technika gwarantuje długotrwały efekt z pominięciem interwencji chirurgicznej, ryzyka blizn i konieczności znieczulenia ogólnego. 

Wykorzystuje się nici rozpuszczalne, haczykowate, na jednej końcówce zlokalizowana jest prowadnica, na drugiej zaś nić cylindryczna. Lekarz podczas zabiegu wykonuje niewielkie nacięcie w okolicy ucha, przez nie wprowadzana zostaje nić w kierunku żuchwy i podbródka, jednocześnie tworząc rusztowanie dla tkanek. Nici w ten sposób tworzą rodzaj „parasola”, który w delikatny sposób napina i naturalnie unosi zwiotczałe tkanki twarzy. 

922niici-happy-lift.jpg

 Skuteczność i bezpieczeństwo, które jest polecane przez najlepszych specjalistów.

Prawidłowa aplikacja nici Promoitalia Happy Lift gwarantuje uzyskanie niezwykłych efektów podczas zabiegów mających na celu korygowanie opadających brwi, utraty jędrności skóry w środkowej części twarzy, żuchwy, policzków i szyi. Efekty porównywalne są do tych, które osiągnięte zostają podczas technik chirurgicznych. 

Zabieg z wykorzystaniem nici Happy Lift jest w pełni bezpieczny, nie jest skomplikowaną procedurą zabiegową, nie pozostawiającą blizn, tak jak tradycyjny lifting twarzy. Naturalna biokompatybilność, samo wchłanianych nici liftingujacych cechują się doskonałą tolerancją przez organizm, bez ryzyka odrzucenia. Szybki lifting bez długiej rekonwalescencji po zabiegu.

Zalety zabiegu:

 • Mała inwazyjność zabiegu,
 • Brak blizn i nacięć,
 • Naturalny wygląd po zabiegu,
 • Efekt liftingujący, 
 • Okres rekonwalescencji do dwóch tygodni po zabiegu.
 • Terapia skojarzona nici liftingujących z wypełniaczami i innymi procedurami odmładzającymi jest idealną terapią, 
 • Odpowiednie kwalifikowanie pacjentów zwiększa odsetek powodzeń.

Jak należy przygotować się przed zabiegiem

 • Na tydzień przed planowanym zabiegiem zaleca się stosowanie suplementacji arniki, witaminy K i C
 • Na dwa tygodnie przed zabiegiem odstawić zażywanie leków rozrzedzających krew (aspiryna, kwas salicylowy itp.)
 • Co najmniej 48god. Przed zabiegiem nie spożywać alkoholu.
 • W dniu zabiegu najlepiej przyjść na czczo lub po spożyciu lekko strawnych posiłków.
 • Przed zabiegiem unikać palenia papierosów lub spożywania mocnej kawy.

Jak wygląda procedura zabiegowa?

Zabieg jest wykonywany przez lekarza. Przed planowanym zabiegiem lekarz przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem dotyczących przebytych i aktualnych chorób w celu zakwalifikowania pacjenta do zabiegu. Podczas konsultacji omawiany jest cały przebieg zabiegu w celu zapewnienia bezpieczeństwa pacjentowi, objaśnia się pacjentowi przebieg procedury, jej oczekiwanych wyników, ryzyka i możliwych powikłań. Uzyskuje się pisemną zgodę pacjenta na zabieg.

Zabieg wymaga zastosowania znieczulenia miejscowego w celu złagodzenia odczuć bólowych.

Następnie jest ustalany plan terapii, dokładnie są zaznaczane obszary zabiegowe. Wykonanie fotografii z różnych perspektyw. Procedura zabiegowa trwa około 30 – 60 minut. Należy jednak doliczyć czas potrzebny na odbycie konsultacji lekarskiej i znieczulenia, który jest indywidualny dla każdej osoby. 

Jakie są możliwe reakcję bezpośrednio po zabiegu?

 • Zaczerwienienie, obrzęk, krwiak,
 • Dyskomfort, uczucie kłucia i bólu,
 • Nierówności na powierzchni skóry.
 • Pacjent po zabiegu odczuwa uczucie drażnienia, niewielkiego bólu podczas ruchów mimicznych w miejscu implantacji nici do 2 tyg. po zabiegu.

Kiedy będą widoczne efekty i jak długo utrzymają się?

Rezultaty zabiegu zauważalne są natychmiast po zejściu z łóżka zabiegowego. Pełny efekt osiągnięty zostaje po 4-8 tygodniach.

Efekt liftingu utrzymuje się do ok. 2 lat, uzależniony jest od stanu zdrowia pacjenta. Naturalne funkcje skóry nie zostają zmienione podczas zabiegu. Procedura jest mało inwazyjna i może być pro prowadzana w gabinecie lekarskim. 

Zalecany jest krótki odpoczynek po zabiegu, po którym pacjent może powrócić do codziennej aktywności. 

Pielęgnacja po zabiegu

 • Bezpośrednio po zabiegu skóra powinna być schłodzona tzw. Coldpackami,
 • Przez 3 dni należy unikać spożywania alkoholu
 • Wizyta kontrolna po 7 dniach po zabiegu ,
 • Osłona antybiotykowa na okres 5 dni po zabiegu.
 • Pacjent powinien nie nadwyrężać mięśni twarzy w czasie pierwszych 2-3 tygodni. 
 • Nie zaleca się aktywności fizycznej oraz wykonywania masaży twarzy w czasie co najmniej miesiąca po przeprowadzonym zabiegu. 
 • Przez pierwszy miesiąc po zabiegu pacjent powinien unikać ekspozycji na promieniowania UV 
 • Nie korzystać z sauny czy basenu przez miesiąc.

Przeciwwskazania: 

 • Zły stan zdrowia,
 • Ciąża, 
 • Infekcje ( bakteryjne, wirusowe, grzybicze),
 • Zaburzenia krzepnięcia, 
 • Choroby autoimmunologiczne,
 • Pacjenci z zaburzeniami osobowości i nierealistycznymi oczekiwaniami,
 • Zagrożenie bliznowcem,
 • Nadmierna tkanka tłuszczowa bądź cienka warstwa tkanki

Efekty zabiegu: 

567efekty-zabiegu-nici-happy-lift.jpg

808happy-lift-efekty-zabiegu.jpg 

85happy-lift-kobieta-zabieg-efekty.jpg

Zostaw ocene:

Ocena:

Nici Happy Lift

Nici Happy Lift

od 1200.00 zł

Zadzwoń

Brwi

2500.00 zł

Zadzwoń

Policzki

2000.00 zł

Zadzwoń

Żuchwa

2000.00 zł

Zadzwoń

Szyja

2500.00 zł

Zadzwoń

Ramiona

od 2000.00 zł

Zadzwoń
Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem