Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский

Yellow Peel

Yellow Peel

675yellow-peeljpg.jpg

Najbardziej znany i lubiany peeling. Główną znaletów tego peelingu jest bardzo wysoki poziom skuteczności  i znakomta agresywność. Yellow Peel wykazuje możliwość usuwania naskórka na różnych jego poziomach, z racji czego wykorzystywany jest zarówno do niwelowania pzebarwień, wykonuje się go jako zabieg mający za zadanie ujędrnić skórę i zredukować zmarszczki, rozświetla i oczyszcza skórę. Jest to skuteczna metoda walki  przeciw przebarwieniom spowodowanym ekspozycją na słońce, fotostarzeniem lub bliznami.

Pierwsza faza peelingu polega na działaniu kwasu salicylowego i glikolowego, które to wywołują złuszczanie, odnowę naskórkową i roświetlenie twarzy. Druga faza oiera się na wykorzystaniu substancji aktywnych takich jak witamina C i kwas retinowy, które działałją stymulująco,  ipobudzając syntezę kolagenu, elastyny i glikozamin, dzięki temu skóra staje się bardzej jędrna. Trzy składniki takie jak: kwas kojowy, kwas fitow i azelainowy redukują przebarwienia oraz zapobiega powstawiu nowych.

Stymulujące działanie Yellow Peel wywołuje spektakularne efekty w zabiegach odmładzających na okolicę oczu.

Przygotowanie skóry przed zabiegiem

Bardzo ważne jest stosowanie minimum tydzień przez wykonaniem zabiegu preparatów mających działanie rozjaśniające, których skład opiera się na kwasie fitowym i glikolowym. Dobór kuracji domowej zależy od problemu skórnego:

Melazam/Cholazma: 7-10 dni przed wykonaiem zabiegu należy stosować preparaty rozjaśniające bazą któych jest kwas glikolowy i fitowy

Fotostarzenie: 7-10 dni przed zabiegiem aplikować preparaty z kwasem glikolowym

Skóra ze skłonnością do trądziku i blizny po trądziku: 7-14 dni przed zabiegiem należy aplikować preparaty oczyszczające z kwasem glikolowym

116yellow-peel.jpg

Zabieg Yellow Peel

Zabieg przeprowadzany jest przez lekarza medycyny estetycznej. Procedura zabiegowa jest zupełnie bezbolesna. Przedy nałożeniem peelingu skóra zostaje oczyszczona specjalnie do tego przeznaczonym prepraatem Pre Peel Cleanser, który jest aplikowany na 2-3 minuty, po czym zmywany jest wodą.

Pierwsza faza zabiegu to powierzchniowy żelowy peeling Alfa&Beta Complex Gel, pozostaje na skórze od kilku sekund do kilku minut. Długość pierwszej fazy zabiegu uzależniona jest od wrażliwości skóry. Odczuwalne jest pieczenie, które jest sygnałem do usunięcia preparatu ze skóry.

Faza druga to nałożenie Yellow Peel warstwowo. Przed nałożeniem kolejnej warstwy, poprzednia zmywana jest wodą. Ilość aplikowanych warstw ustala lekarz, w zależności od wskazań. Zaraz po wykonanym peelingu na skórze może pojawić się lekki obrzęk i zaczewienieie. Jest to naturalna reakcja, której wystąpienie wpływa na gwarancję satysfakcjonujących efektów. Jeżeli lekarz podejmie decyzję, procedura zabiegowa może wyglądać inaczej.

Trzy dni po zabiegu z reguły skóra zaczyna w niewielkim stopniu się złuszczać. Nie stanowi to ograniaczenia dla osbób aktywnych zawodowo. Bardzo ważne po zabiegu jest stosowanie filtrów ochronnych i intensywne nawilżanie skóry.

Peeling można powtórzyć za 30 dni, w celu uzyskania satysfakcjonującego efektu.

Domowa kuracja po zabiegu

Po wykonanym peelingu bardzo instotne intensywne nawilżanie i ochrona przeciwsłoneczna skóry. Już od 2 do 10 dnia do mycia skóry należy stosować wyłącznie preparaty natłuszczające skórę, o neutralnym pH. Bardzo ważne jest unikanie promieniowania słonecznego oraz aplikowania filtrów ochronnych.

Wskazania:

  • Wiotkość skóry, fotostarzenie i zmarszczki
  • Zmarszczki i wiotka skóra wokół oczu
  • Przebarwienia twarzy i dłoni
  • Blizny po trądziku
  • Zaburzenia łojotokowe skóry

Przeciwwskazania:

  • Ciąża
  • Przerwania ciągłości naskórka
  • Infekcje bakteryjne skóry
  • Opryszczka
  • Aktywne opanie słoneczne

 

Zostaw ocene:

Ocena:

Yellow Peel

Twarz

400.00 zł

Zadzwoń
Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem