Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский

Nici First Lift Barb 4d

First Lift Barb 4d

256first-lift-barb-4-d-nici.jpg

Technika First Lift Barb 4D

First Lift Barb 4D jest wyjątkową nicią PDO z innowacyjnie wypracowanym systemem mikroskopijnych haczyków. Dotychczas haczyki były usytuowane tylko po jednej stronie nici, teraz haczyki ułożone są gęsto dookoła nici, skierowane są dwóch kierunkach, tzw. czterech wymiarach, stąd powstała nazwa nici 4D. Nić jest znacznie grubsza od tradycyjnych nici PDO, co znacznie wzmacnia efekt liftingu. Długość nici jest różna i dopasowywana indywidualnie od potrzeb pacjenta.

Technika implantacji nici jest bezpieczna, szybka i łatwa do przeprowadzenia. Nie wymaga od przeprowadzającego zabieg żadnego nacinana skóry. Nić wprowadzana jest przy pomocy igło-kaniuli bądź kaniuli z trokarem bezpośrednio w tkankę podskórną. Przed przystąpieniem do wykonania zabiegu określona wcześniej okolica smarowana zostaje kremem znieczulającym. Następnie podawane jest znieczulenie miejscowe w celu niwelowania dyskomfortu towarzyszącemu podczas zabiegu. Po wprowadzeniu nici haczyki otwierają się i unoszą opadające tkanki zapewniając efekt silnego liftingu. Procedura zabiegowa trwa około godziny. Jedyną oznaką przeprowadzonego zabiegu jest lekkie zaczerwienienie. 

Znacznie mniej pacjentów podejmuje decyzję o rozległych zabiegach liftingujących. Coraz częściej podejmują decyzję o przeprowadzeniu mniej inwazyjnych zabiegów odmładzających oraz rewitalizujących skórę przy wykorzystaniu rozpuszczalnych nici First Lift wykonanych z polidioksanonu. Spowodowane jest to tym, iż pacjenci nie chcą przechodzić rozległych operacji oraz borykać się z problemem blizn pooperacyjnych. Znacznie przeważają metody dzięki którym nie widzimy oznak poddania się zabiegowi. Zabieg nie ma przeciwwskazań oraz przynosi niewielkie ryzyko jakichkolwiek powikłań. 

Idea zabiegu First Lift Barb 4D

Bezpośrednio po wykonanym zabiegu widzimy wyraźne wygładzenie zmarszczek oraz poprawę konturów twarzy. Wynika to  z mechanicznego oddziaływania zaimplantowanej nici. Nici umieszczone pod skórą pracują jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne. Kolejny etap wykorzystuje biomedyczne właściwości polidioksanonu. Po upływie około 14 dni od przeprowadzonego zabiegu, rozpoczyna się proces neokolagenzy – aktywnej stymulacji produkcji nowego kolagenu- odpowiadającego za jędrność i napięcie skóry.  Stymulacja fibroblastów przyczynia się do aktywacji syntezy elastyny- białka mającego odpowiedzialność za elastyczność i sprężystość skóry, przez co uzyskuje nowe ‘’rusztowanie’’. Przeprowadzone badana In vivo stwierdziły również, że polidioksanon wpływa na syntezę kwasu hialuronowego. Synergiczne działanie powoduje, że efekty zabiegu są długotrwałe i spektakularne. Po ok. 24 miesiącach nici rozpuszczają się w tkankach. Obszar zabiegu dzięki wszystkim powyższym procesom pobudzenia syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego po naturalnym rozpuszczeniu nici ponownie nie opada. Proces starzenia nie zostaje jednak zatrzymany, następuje nadal jednak we zwolnionym tempie. Dla uzyskania jak najbardziej satysfakcjonujących efektów, zaleca się powtórzenie zabiegu co 2 lata. 

Wskazania: 

Nici First Lift Barb 4D zaleca się pacjentom od 30. roku. Utrata jędrności, napięcia skóry oraz zmiana owalu twarzy stanowią wskazanie do zabiegu. Doskonałe efekty uzyskuje się przy podnoszeniu podbródka oraz brwi, zmiany konturu linii żuchwy i policzków. Pacjenci, którzy chcieliby poprawić wygląd innych partii ciała, zalecane są tradycyjne nici PDO.

Zalety zabiegu First Lift BarbD:

  • Natychmiast zauważalny efekt liftingu do 1,5 roku
  • Bezbolesny i szybki zabieg
  • Bezpieczeństwo zabiegu – brak blizn i nacięć 
  • Brak konieczności specjalnego przygotowania się do procedury zabiegowej 
  • Bici są w całości wchłaniane przez organizm
  • Możliwość powtórzenia procedury
  • Brak wyczuwalności i widoczności nici
372nić-barb-4-d.jpg

Do tej pory na rynku pojawiły się następujące rodzaje nici PDO:

  • First Lift – cienka nić przeznaczona do poprawy gęstości elastyczności oraz delikatnej struktury skóry.
  • First Lift Screw – nić wskazana do  stymulacji grubszej skóry.
  • First Lift Barb – nić zaopatrzona w  małe haczyki dwukierunkowo zbieżnymi do delikatnego liftingu  i rewitalizacji skóry. 

Dla osiągnięcia satysfakcjonujących efektów, zalecane jest łączenie zabiegów First Lift Barb 4D z alternatywnymi metodami odmładzania w medycynie estetycznej jak np. wypełnianie kwasem hialuronowym. Nici liftingujące oraz zabiegi wolumetryczne dopełniają się z łatwością. Wykonanie kilku takich procedur znacznie pogłębia efekt według zasady 1+1+1=10.  Według wielu lekarzy medycyny estetycznej zabiegi z wykorzystaniem nici PDO First Lift są najlepsza alternatywa dla tradycyjnego liftingu chirurgicznego dzięki minimalnej inwazyjność oraz braku skutków ubocznych. Różnorodność rozmiarów nici i ich rozmiarów umożliwia wszechstronne zastosowanie. Dają podstawy, aby twierdzić, iż najbliższe lata zabiegów medycyny estetycznej zostaną zdominowane  zabiegami z  wykorzystaniem nici PDO First Lift.

5first-lift-barb-4-d-przed-i-po.jpg

783first-lift-barb-4-d-nici-po.jpg

Zostaw ocene:

Ocena:

Nici First Lift Barb 4D

Nici First Lift Barb 4D

od 400.00 zł

Zadzwoń
Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem