Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny 

927peeling-kawitacyjny.jpg

Peeling kawitacyjny to motoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, jest wykonywany przez mnualnym oczyszczaniem twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń, martwych komór

ek naskóka następuje w bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych spoób.

Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe. Umożliwia dokładne usunięcie nadmiaru sebum z rozszerzonych mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, i bakterii.

655peeling-kawitacyjny_(1).jpg

Peeling kawitacyjny usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry działając tylko w środowisku wodnym. Na końcu szpatuły po zetknięciu z płynem (woda+tonik) powstaje zjawisko kawitacji – implozji pęcherzyków cieczy, które z ogromną siłą odbijają się od powierzchni szpatuły i oczyszczają powierzchnię naskórka. Dodatkowo rozpulchniają (otwierają) ujścia gruczołów łojowych, co pomaga w oczyszczaniu manualnym. Możliwość ustawienia parametrów działania urządzenia: natężenia i częstotliwości emisji ultradźwięków, możliwe jest indywidualne dobranie parametrów do każdego rodzaju skóry od cienkiej i wrażliwej po grubą, łojotokową. Działanie antybakteryjne niszczy patogeny bakterii odpowiedzialnych za powstawanie zaskórników, trądziku 

Jest to zabieg bezbolesny odczuwany zwykle jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.

Przed wykonaniem peelingu kawitacyjnego, należy zdjąć biżuterię. Warto poddać się peelingowi kawitacyjnemu tuż przed rozpoczęciem innych zabiegów kosmetycznych. Skóra po takim procesie oczyszczania jest bowiem odpowiednio przygotowana, wygładzona.

Pierwsze efekty: 

Efekt peelingu kawitacyjnego jest natychmiastowy. Już po pierwszym zabiegu skóra jest wygładzona, rozjaśniona, bez podrażnień. Oprócz świeżości, skóra zyskuje poprawę krążenia, wskutek dotleniającego, nawilżającego i odmładzającego mikro-masażu falami ultradźwiękowymi. W efekcie skóra pobudza swoje komórki, zmuszając je do naturalnej odnowy. 

Dla wielu kobiet peeling kawitacyjny to czysty relaks. Zabieg pozwala również przygotować skórę do tego, aby mogła lepiej wchłaniać stosowane kremy i odżywki. Nie są to jednak jedyne zalety peelingu kawitacyjnego.

Efekty zauważalne po zabiegu:

  • przyspieszenie regeneracji skóry 
  •  usunięcie martwych komórek naskórka
  • rozjaśnianie przebarwień i plam pigmentacyjnych
  • spłycanie blizn
  • usuwanie nadmiaru łoju, bakterii z powierzchnii skóry 
  • wspomaganie w leczeniu trądziku 
  • poprawienie krążenia krwi i limfy 
  • przyspieszanie i zwiększanie absorbowania kosmetyków do pielęgnacji skóry
  • wspomaganie produkcji kolagenu i elastyny
  • odmładzanie, odświeżanie i regeneracja

 

Zostaw ocene:

Ocena:

Peeling kawitacyjny

Twarz

150.00 zł

Zadzwoń

Twarz + szyja

150.00 zł

Zadzwoń

Twarz + szyja + dekolt

150.00 zł

Zadzwoń

Plecy

200.00 zł

Zadzwoń
Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem