Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский

Linerase/ Nithya

LINERASE/NITHYA

Kolagen- białko młodości

416kolagen_mezoterapia.jpg

Czas nieustannie upływa, negatywnie wpływając na kondycję naszej skóry. Już po 25 roku życia, rozpoczęty zostaje stopniowy i nieunikniony proces osłabiania i zanikania włókien kolagenowych. Skóra staje się mało elastyczna, cienka i wiotka, zaczynają pojawiać się zmarszczki.  

Współczesna medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, aby spełnić oczekiwania współczesnych kobiet i mężczyzn. Małoinwazyjne zabiegi przynoszące spektakularne rezultaty w postaci przywrócenia blasku, świeżości, elastyczności skóry są najbardziej poszukiwanymi procedurami. 

Kolagenowa bioregeneracja skóry

Kolagen jest najważniejszym włóknem podporowy skóry, wpływających na gładkość, napięcie i odpowiedni poziom nawilżania skóry. Porównywalne jest do rusztowania. U osób w młodym wieku włókna kolagenowe są mocne i taka podpora jest trwała, z biegiem czasu zaczyna słabnąć i staje się mało stabilna. Z wiekiem zaczyna go ubywać. Delikatna, pozbawiona jędrności i sprężystości skóra z łatwością ulega ‘’sile grawitacji’’, w wyniku czego zaczynają opadać powieki, zniekształca się owal twarzy, pojawiają się ‘’chomiki’’ i ‘’obwisły’’ podbródek. Przeciwdziałaniem tym nieuchronnym procesom jest uzupełnianie niedoborów kolagenu i niwelowanie jego ubytków. 

AteloKolagen LINERASE to nowej generacji terapia przeciwstarzeniowa w celu regeneracji i odmłodzenia skóry. Wyróżniona nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej terapia ateloKoloagenem typu I do iniekcji skórnej, dedykowanej do najbardziej delikatnych okolic twarzy i ciała. Nagrodzona została przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. LINERASE umożliwia odbudowę skóry właściwej i znajdujących się w niej struktur kolagenowych. Wysoka bioaktywność skutecznie pobudza produkcję nowych włókien kolagenowych, w efekcie czego kondycja skóry zostaje znacznie poprawiona. Uzyskuje młodszy wygląd, jest znacznie bardziej elastyczna i sprężysta. 

Gdzie występuje kolagen ? 

487gdzie-wystepuje-kolagen.jpg 

W rogówce oka znajduje się krystaliczna forma kolagenu. Znajduje się on również w narządach wewnętrznych np. serce, nerki, płuca, wątroba. W organizmie człowieka stanowi ok. 30 % wszystkich białek. Odpowiada za adhezję oraz regenerację komórek, elastyczność i jędrność skóry. Uznawany jest za idealny biomateriał przeznaczony do rekonstrukcji i odbudowy tkanek. Skóra właściwa to 70-85% kolagenu (Typ I-80%, Typ III-20%), 2% elastyny i 0.03-0.09% kwasu hialuronowego. 

191działanie-linerase-kolagen-odbudowa-skory.jpg

Po 25 roku życia, nieodwracalne rozpoczyna się proces zaniku kolagenu, polegający na spowolnieniu jego produkcji oraz zwiększeniu jego degradacji. Zachwiana zostaje równowaga kolagenowa, organizm sam nie jest w stanie odbudować włókien kolagenowych. 

Pierwszym z objawów tego procesu są pojawiające się na skórze zmarszczki. Medycyna estetyczna oferuje zabiegi mające na celu poprawę elastyczności, spłycenie zmarszczek itp. Jedną z najbardziej skutecznych terapii przeciwstarzeniowych jest atelokoganeg LINERASE. Jest przełomowym zabiegiem poprawiającym gęstość, elastycznośc skóry przyczyniając się do wewnętrznej jej odbudowy. 

LINERASE  jest to wyrób medyczny klasy III. Jest to nowa generacja heterologicznego kolagenu typu I, mającego postać liofilizowanego, wysokim stopniu oczyszczonego bez wykorzystania enzymów proteolitycznych proszku. W chwili obecnej jest jedynym dostępnym bioaktywnym, nieusciecowanym atelokolagenem typu I, przeznaczonym do odbudowy i regeneracji najbardziej delikatnych okolic twarzy i ciała. 

LINERASE wykazuje dwukierunkowe działanie. Stymuluje fibroblasty do syntezy nowych włókien endogennego kolagenu oraz pobudza proliferację nowych fibroblastów do syntezy nowych włokien kolagenowych. LINERASE w sposób optymalny odbudowuje i regeneruje skórę. 

Jakie obszary ciała poddawane są zabiegowi LINERASE?

Wysoki poziom bezpieczeństwa umożliwia zastosowanie LINERASE w każdej okolicy twarzy i ciała. Zalecany jest do okolic oczu, ust, szyi, dekolcie, rąk czy brzucha. 

699kolagen-zabieg.jpg

Jaka jest procedura zabiegu?

Preparat LINERASE wykazuje łatwość iniekcji ze względu na płynną formułę. Tuż przed przystąpieniem do zabiegu lekarz przygotowuje preparat, wykorzystywany podczas zabiegu. Po przeprowadzonym zabiegu zaleca się wykonanie delikatnego masażu miejsca poddanego zabiegowi. Pełna kuracja zabiegowa to 2-4 zabiegi wykonane w odstępie 14-21 dni. O ilości o częstotliwości zbiegu informuje lekarz podczas konsultacji. Prawidłowa klasyfikacja pacjenta do zabiegu jest gwarancją satysfakcji i efektów terapii. Pierwsze efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Skóra jest znacznie bardziej elastyczna, napięta. Ostateczny efekt ujędrnienia, regeneracji i poprawy zagęszczenia skóry osiągnięty zostaje po pełnej terapii. Rezultaty zabiegu utrzymują się do 12 miesięcy. Zalecane jest przeprowadzenie 1 zabiegu w odstępie 3 miesięcy. 

904przed-zabiegiem-linerase.jpg133po-zabiegu-lnerase.jpg

410blizna-przed-zabiegem-linerase.png498blizna-po-zabegu-linerase.png

46rece-przed-zabiegiem-linerase.jpg163rece-po-zabiegu-linerase.jpg

 

Zostaw ocene:

Ocena:

Linerase

Twarz

1000.00 zł

Zadzwoń

Twarz + szyja

1000.00 zł

Zadzwoń

Twarz + szyja + dekolt

1500.00 zł

Zadzwoń

Dekolt

1000.00 zł

Zadzwoń

Okolice oczu

400.00 zł

Zadzwoń

Ręce

1000.00 zł

Zadzwoń

Uda

1000.00 zł

Zadzwoń
Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem