Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский

Złota maska- 24K

Złota maska- 24K

934beauty_2-gold_facial.jpg

Blask złota fascynował człowieka od zawsze, a jego niezwykłe właściwości chemiczne uczyniły z niego bardzo praktyczny i pożądany kruszec. Jest ono jednym z najrzadziej występujących pierwiastków, co czyni je wyjątkowo wartościowym. Jego estetyczne i lecznicze właściwości znane były już w starożytnych Chinach.

Luksusowy zabieg podczas, którego wykorzystywane są płatki 24K złota przeznaczony jest nie tylko dla osób z widocznymi oznakami starzenia, wykazuje działanie antiage, rozświetlające jak również poprawiające znacząco koloryt skóy. Czyste złoto natrulanie wykazuje zdolność przenikania w głąb skóy, stymulując produkcję kolagenu i elastyny, a tym samym przyzczyniając się do redukcji zmarszczek, przebawień posłonecznych, zmniejszenia stanów zapalnych oraz wyraźnego efektu liftingu i rozświetlenia skóry. 

Dzięki zastosowaniu wyspecjalizowanych składników aktywnych oraz unikatowej technologii możliwe jest przenikanie złota przez barierę skórną oraz jego lokowanie się w głębszych warstwach skóry.

Złoto sytmuluje wzrost komórek warstwy rozrodczej skóy, regenerując włokna kolagenowe i elastynowe, spowalniając spadek elastyczności skóry. Oprócz tego dzięki silnym właściwościom antyseptycznym złoto łagodzi stany zapalne. Spowalnia również proces powstawania melanogenezy, przez co zapobiega powstawaniu przebarwień i rozświetla skórę Wokół złota tworzą się młode komórki, które przyspieszają procesy metaboliczne w skórze. W efekcie następuje redukcja zmarszczek i poprawa napięcia i gęstości skóry.

60950zabieg-pielegnacyjny-zlota-maska-.jpg

 

Jak 24 karatowe złoto wnika w głąb skóry?

Cząsteczki tego cennego kruszcu są w stanie dotrzeć do warstwy podstawnej naskórka, uruchamiając tym samym mechanizmy związane z systemem jego nawilżania. Wysokie stężenie złota w preparacie powoduje zwężenie porów oraz tworzy cenny film na skórze, który chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Koloidalne złoto jest czystym, całkowicie naturalnym środkiem. To zawiesina najdrobniejszych, mikroskopijnych cząsteczek złota w wodzie destylowanej. Koloidalny roztwór złota regeneruje, odbudowuje i równoważy siły witalne w organizmie. Stymuluje syntezę kolagenu, przyczyniając się do rekonstrukcji tkanki

Złoto wykazuje także silne właściwości antybakteryjne, dzięki czemu zapobiega infekcjom skórnym

WSKAZANIA DO ZABIEGU244zloto3.jpg

  • skóra sucha
  •  skóra dojrzała,
  • skóra szara, pozbawiona blasku
  • zmarszczki 
  • utrata jędrności skóry

EFEKTY ZABIEGU

  • przyspieszenie procesu regeneracji skóry
  • poprawa nawilżenia, znaczne odżywienie skóry
  • lifting oraz spłycenie zmarszczek
  • rozświetlenie, poprawa kolorytu skóry
  • natychmiastowy efekt po zabiegu: rozświetlona skóra o wyraźnie młodszym wyglądzie

Zostaw ocene:

Ocena:

Złota maska- 24K

Twarz

400.00 zł

Zadzwoń

Twarz + szyja

500.00 zł

Zadzwoń
Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem