Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский

Ultradźwięki - ultrafonoforeza

Ultradźwięki - ultrafonoforeza

0fale.jpg

Ultradźwięki, są falami o niskiej częstotliwości, które przenikają głęboko w skórę. Wnikając tam, zapoczątkowują określone procesy w głębokich warstwach naskórka oraz skórze właściwej. Przy pomocy ultradźwięków umożliwiamy przedostanie się substancji aktywnych z preparatów kosmetycznych znacznie głębiej. Fale ultradźwiękowe mają możliwość przenika przez warstwę rogową naskórka, która stanowi warstwę ochronną. Dzięki temu, efekty zabiegów ultradźwiękowych przynoszą o wiele lepsze rezultaty. Ultradźwięki wywołują głęboki mikromasaż skóry, dzięki któremu zostają pobudzone komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny- fibroblasty. Są gwarantem jędrności, sprężystości i gładkości skóry. 

Zabiegi ultradźwiękowe efekty

Zabiegi z wykorzystaniem fali ultradźwiękowej dają wyjątkowe efekty odmładzanie skóry. Zwiększony transport substancji aktywnych do głębokich warstw skórnych, umożliwia niwelowanie zmarszczek, ich wygładza, zwiększenie napięcia i ujędrnia skórę. Przy pomocy ultradźwięków, eliminowany jest nadmiar tkanki tłuszczowej,  oraz zmniejszeniu ulega cellulitem. Do najpopularniejszych zabiegów, w których wykorzystuje się ultradźwięki, należą: 

 • peeling kawitacyjny, 
 • sonoforeza,
 • zabiegi poparwiające jędrność skóry 
 • terapie antycellulitowe 

Zabieg odmładzania skóry ultradźwiękami może zostać wykonny u wszystkich z nielicznymi wyjątkami. Sprawiają wrażenie delikatnych, jednak są głęboką  interwencją w komórki skóry. Właśnie dlatego należy poddawać się takim zabiegom tylko i wyłącznie w sprawdzonych miejscach.

189ultradzwieki.jpg

Przebieg zabiegu 

Zabiegi te polegają na wprowadzeniu ultradżwięków w wybry uprzednio obszar skóry przy poocy głowicy emitującej fale ultradźwiękowe. Po naniesieniu na skórę  żelu, głowica przesuwana jest po powierzchni skóry. Pacjent podczas zabiegu nie odczuwa niczego, poza delikatnym dotykiem głowicy.

WSKAZANIA: 

 • spowolnienie procesów starzenia 
 • skóa pozbawiona jędrności i elastycznośći 
 • modelowanie sylwetki( uda, biodra, brzuch,pośladki, talia)
 • cellulit 
 • tkanka tłuszczowa 

Przeciwwskazania

 • chroby nowotworowe, 
 • ostre stany zapalne 
 • choroby naczyniowe (żylaki, zakrzepica, zwapnienie naczyń, zakrzepowe zapalenie żył) 
 • metalowe implany w ciele 
 • chroby serca 
 • ciąża i okres karmienia piersią 

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

427ultradzwieki-cialo.jpg

Jak ultradźwięki poprawiają kondycję skóry?

Redukcja cellulitu oraz niwelowanie tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków polega na wprowadzeniu komórek tłuszczowych w drgania. Dzięki energii mechanicznej komórki te zostają rozbijane, a dzięki naturalnym procesom metabolicznym są wydalane z organizmu. Dodatkowo przyspieszone zostaje krążenie krwi w organiźmie oraz aktywowany mikromasaż tkanek, dzięki czemu problem cellulitu zostaje niwelowany. Ultradźwięki wywołują również efekt termiczny (w tkankach energia zamienia się w ciepło), dzięki czemu działa znieczulająco, relaksująco na skórę i ujędrniają ją.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Ultradźwięki skutecznie likwidują nagromadzoną tkankę tłuszczową, która przyczynia się do powstawania cellulitu. Wygładzają skórę, niwelują jej zwiotczenie i poprawiają jej wygląd. Ułatwiają modelowanie sylwetek w terapii mającej na celu usunięcie tkanki tłuszczowej. 

 

Zostaw ocene:

Ocena:

W wybranej kategorii nie ma zabiegów.
Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem