Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa 

2mezobeziglowa.jpg

Mezoterapia bezigłowa jest to nieinwazyjny sposób na  odmładzanie skóry czy redukcję cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Jest to alternatywny sposbó dla mezoterapii igłowej. Przy pomocą mezoterapii bezigłowej wykonywane są różnego rodzaju programy zabiegowe z podczas których wykorzystuje się znane w medycynie estetycznej substancje aktywne biologicznie. Substancje te są składową koktajli, które mają za zadanie rewitalizację oraz regeneruję skóy dobieranych składników, w zależności od indywidualnych potrzeb i problemów pacjenta.

Mezoterapia bezigłowa w swoim działaniu wykorzystuje zjawisko elektroporacji. Polega ona na wykorzystaniu specjalnej fali elektromagnetycznej w postaci impulsów. Przenika ona do głębokich warstw skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, dzięki czemu terapia zabiegowa jest bardziej efektywna. Impulsy mogą być regulowane, możemy zmieniać ich częstotliwość, rodzaj i długość. Dzięki temu mamy możliwość dostosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała. Przed zabiegiem mezoterapii wykonujemy mikrodermabrezję. Dzięki  przygotowanej skórze uzyskujemy lepsze wchłanianie preparatów oraz wykonywany jest masaż skóry zwiększający mikrocyrkulację,  zwiększamy ukrwienie i dotlenienie.

Podstawowym zadaniem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, , rewitalizowanie, normalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie zmian pigmentacyjnych, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, ujędrnienie biustu. W celu osiągnięca oczekiwanych efekt stosujemy odpowiedni preparat z dokładnie określonymi substancjami aktywnymi. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym, nie towarzyszy jej uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie. Możliwości regulowania parametrów sprawia, że dostosowujemy terapię do progu odczuwalności pacjenta.  

828fotolia_31927515.jpg

Mezoterapia bezigłowa w terapii przeciwzmarszczkowej

Skóra z upływem czasu starzeje się. Zaczynają zanikać włókna kolagenu i elastyny, zmniejsza się poziom nawilżenia skóry. Zmienia się owal twarzy i pojawiają się zmarszczki. Nie możem powstrzymać procesu starzenia, możemy natomiast spowolnić go. Dzięki wykonaniu mikrodermabrazji i odpowiednio dobranej fali elektromagnetycznej pory skóry otwierają się i do wnętrza skóry oraz przez błonę komórkową do wnętrza komórki przedostają się potrzebne substancje aktywne z urzednio wybranej ampułki czynnej. Tkanka zostaje odżywiona, dotleniona oraz  aktywowany zostaje kolagen i elastyna do produkcji nowych struktur. Skóra regeneruje się, ujędrnia, nawilża i wygładza. Dla uzyskania efektu należy poddać się serii zabiegów /co najmniej 4/ w odstępach 5-10 dni. Dla utrzymania efektu dobrze jest powtórzyć mezoterapię bezigłową raz na miesiąc.

Mezoterapia bezigłowa w terapii antycellulitowej i na tkankę tłuszczową

Możliwość regulacji mocy impulsów wykazuje skuteczność nawet w głęboko położonych warstwach skóry. Odpwiednio dobrany koktajl z substancjami aktywnymi przyczynia się do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, ujędrnienia biustu. Po wykonaniu serii zabiegów ok. 10 2-3 razy w tygodniu, poprawie ulega metablizm skóry, dzięki czemu efekty zabiegu utrzymują się znacznie dłużej. Skóra dzięki zmniejszeniu cellulitu jest bardziej jędrna, 

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres karmienia piersią 
  • metalowe elementy w ciele,
  • choroby serca,
  • rozrusznik serca,
  • choroby żył,
  • epilepsja,
  • nadwrażliwość skóry, stany zapalne.

Zostaw ocene:

Ocena:

Mezoterapia

Zabieg na twarz

200.00 zł

Zadzwoń

Zabieg na ciało

250.00 zł

Zadzwoń

Pakiet 8 zabiegów + 2 gratis

1600.00 zł

Zadzwoń
Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem