Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский

CGF - CZYNNIKI WZROSTU I KOMÓRKI MACIERZYSTE

 

Czynniki wzrostu (Concentrated Growth Factors) są to białka, które regulują złożone procesy gojenia się ran i zwiększają możliwości regeneracji bez skutków ubocznych. Czynniki wzrostu powodują nasilenie procesów naprawczych w tkankach, stymulują namnażanie i różnicowanie komórek naskórkowych, pobudzają syntezę kolagenu typu III i IV, angiogenezę, a także modyfikują procesy zapalne. Dochodzi do stymulacji namnażania fibroblastów oraz wzmożonej regeneracji skóry właściwej i tkanki podskórnej.

Komórki macierzyste  zwane inaczej komórkami pnia, posiadają zdolność do różnicowania się we wszystkie rodzaje komórek. Ponadto ich zdolność do regeneracji i namnarzania jest nieograniczona. Wyróżnia się w różne typy komórek macierzystych, a także różne kryteria podziału. Dzieląc ze względu na zdolność do różnicowania się, wyodrębniono komórki totipotencjalne (zdolne do różnicowania się we wszystkie komórki), pluripotencjalne (zdolne do różnicowania się we wszystkie dorosłe komórki, czyli z wyłączeniem komórek łożyska), multipotencjalne (zdolne do różnicowania się w kilka typów komórek, najczęściej podobnych do siebie budową i funkcjonowaniem), oraz unipotencjalne (zdolne do różnicowania się tylko w jeden typ komórek).

921cgf-komórka-macierzytsa.jpg

Dzięki swojej zdolności do licznych podziałów i różnicowania się w dowolnym kierunku, znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny, w tym w medycynie estetycznej. Ich działanie w obrębie skóry prowadzi do stymulowania proliferacji komórek skóry, a co za tym idzie produkcji włókien kolagenowych i elastynowych, a także kwasu hialuronowego. W efekcie tego dochodzi do poprawy nawilżenia, a także zwiększenia napięcia i jędrności skóry, czego rezultatem jest poprawa i odmłodzenie wyglądu.

269logo_cgf-300x125.png

Czym jest zabieg CGF ?

Skoncentrowane Czynniki Wzrostu (CGF – Concentrated Growth Factors) to

najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca Twoje komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania jej w separatorze komórkowym. Do tej pory wśród preparatów pozyskiwanych z własnych zasobów pacjenta w gabinetach stosowane było np. osocze bogatopłytkowe, autoprzeszczep tłuszczu oraz komórki macierzyste zawieszone lub pozyskiwane z tkanki tłuszczowej.

26cgf-ampułka-czynniki-wzrostu.jpg

796video_2021-02-11_13-42-00.mp4

Pojawienie się CGF i korzystanie z bogactwa czystego preparatu w medycynie estetycznej jest przełomem i czyni zabiegi z ich wykorzystaniem absolutnie dostępnymi, a pozyskiwanie preparatu odbywa się z krwi pacjenta w sposób szybki i bardzo komfortowy.

 

246video_2021-02-11_13-42-08.mp4

CGF to milowy krok w medycynie anty-aging. Zabiegi z zastosowaniem komórek macierzystych i czynników wzrostu są bezpieczne dla Pacjenta. Metoda CGF nie powoduje działań niepożądanych i ryzyka alergii. Obydwa produkty pozyskiwane są z krwi pacjenta dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania, probówka jest odwirowywana i przewarzana w specjalnie do tego przeznaczonych aparatach, które spawiają że preparat zawiera duże stężenie skoncentrowaych czynników wzrostu, a także komórek macierzystych.  Uzyskany w ten sposób materiał, może zostać podany za pomocą trzech metod:

202cgf-zabieg-meoterapia-stymulacja.jpg

· CGF LIQUID-  preparat z czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi  podawany zostaje metodą mezoterapii na skórę twarzy czy skóry głowy. Zauważalne efekty zastosowaniu tego preparatu to zminimalizowanie drobnych zmarszczek, odświeżenie, pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny w skórze, pobudzenie cebulek włosa do wzrostu. Rekomendowane 3 zabiegi w odstępie 4 tygodni.

226cgf-one.jpg

· CGF HARMONY – komórki macierzyste i czynniki wzrostu zostają umieszczone w specjalnym żelu (Acttivated Plasma Albumin Gel), uzyskiwanym z białek krwi pacjenta. Żel stopniowo uwalnia do skóry cenne substancje, przez co stymulacja procesów odnowy jest znacznie dłuższa i o wiele silniejsza. Polecany jest dla Pacjentów wymagających silnej regeneracji skóry. Efekty jakich można oczekiwać to zauważalne odmłodzenie skóry, zwiększenie jej jędrności i gęstości, zmniejszenie widoczności zmarszczek.  Obszary dedykowany do wykonania zabiegu to skóra twarzy w tym okolice oczu i ust, grzbiety dłoni, skóra głowy.  Rekomendowe 3 zabiegi co 6 tygodni.

226cgf-one.jpg

· CGF ONE- Polecany jest dla osób, które rozpoczynają przygodę z zabiegami medycyny estetycznej.  Zestaw polecany jest na mniejsze obszary ciała np. okolica oczu, ust,  skóra głowy, dłonie. Dzięki niemu skóra uzyskuje większą jędrność, zmarszczki zostają zniwelowane, zauważalna jest widoczna poprawa kolorytu skóry. Rekomendowane 3 zabiegi co 4-6 tygodni.

· CGF HARMONY GENTELМАН- Jest to zestaw dedykowany dla mężczyzn, którzy oczekują intensywnej regeneracji i efektu na wiele miesięcy. Efekty jakich można oczekiwać to zauważalne odmłodzenie skóry, zwiększenie jej jędrności i gęstości, zmniejszenie widoczności zmarszczek.  Obszary dedykowany do wykonania zabiegu to skóra twarzy w tym okolice oczu i ust, grzbiety dłoni, skóra głowy.  Rekomendowe 3 zabiegi co 6 tygodni.

471cgf-harmony2-gentelmen-e1519473042125.jpg

· CGF ONE GENTELMAN-  Dedykowany jest mężczyznom, który rozpoczynają przygodę z zabiegami medycyny estetycznej. Zestaw polecany jest na mniejsze obszary ciała np. okolica oczu, ust,  skóra głowy, dłonie. Dzięki niemu skóra uzyskuje większą jędrność, zmarszczki zostają zniwelowane, zauważalna jest widoczna poprawa kolorytu skóry. Rekomendowane 3 zabiegi co 4-6 tygodni.

653cgf-one-gentelmen.jpg

Zabiegi z zastosowaniem komórek macierzystych i czynników wzrostu są bezpieczne dla pacjenta. Metoda CGF nie powoduje działań niepożądanych i ryzyka alergii.

Dla Kogo dedykowany jest zabieg ?

Każdy miłośnik innowacji nie może przejść obojętnie koło tej nowości. Zabiegi zafascynują każdego pacjenta kochającego naturalne, biotechnologiczne rozwiązania. Polecane są osobom u których skóra wymaga rewitalizacji, spłycenia drobnych zmarszczek oraz tym zmagającym się z wiotkością skóry lub wypadaniem włosów. Jest to również doskonała profilaktyczna terapia przeciw starzeniu się skóry.

  Efekty zabiegu:

 • poprawa ogólnej kondycji skóry
 • poprawa kolorytu skóry
 • widoczne odmłodzenie i rewitalizacja skóry
 • poprawa elastyczności, jędrności i gęstości skóry
 • zwiększenie producji kolagenu i elastyny
 • redukcja widocznych zmarszczek
 • zmniejszenie wiotkości skóry
 • zauważalne zmniejszenie wypadania włosów
 • wzmocnienie włosów, stymulacja cebulek włosów do odrostu
 • redukcja blizn, oparzeń i przebarwień
 • poprawa gojenia się ran.

 

Wskazania:

· Zmarszczki

· Wiotkość skóry

· Rewitalizacja (twarzy, szyi, dekoltu dłoni)

· Profilaktyka starzenia się skóry i wypadania włosów

· Blizny, oparzenia, rany.

Przeciwwskazania:

· Ciąża i okres karmienia piersią

· Stany zapalne

· Choroby autoimmunologiczne

· Choroby nowotworowe

· Choroby hematologiczne (krwi)

· Stosowanie leków rozrzedzająych krew

 

Zostaw ocene:

Ocena:

CGF- czynniki wzrostu i komórki macierzyste

CGF- czynniki wzrostu i komórki macierzyste

od 800.00 zł

Zadzwoń
Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem