Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский

Zabiegi
medycyny
estetycznej

Zabiegi
medycyny
estetycznej

Plasmage

Zabieg Plasmage jest bezpiecznym i skutecznym rozwiązaniem  w celu usunięcia dużych zmian skórnych i zwiotczałej skóry bez pozostawiania jakichkolwiek blizn. Zabieg plazmy stymuluje skurcz, skracanie i zaciskanie włókna skóry, powodując zmniejszenie powierzchni skóry.

CGF - CZYNNIKI WZROSTU I KOMÓRKI MACIERZYSTE

Skoncentrowane Czynniki Wzrostu (CGF – Concentrated Growth Factors) to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca Twoje komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania jej w separatorze komórkowym.

Nukleofill- stymulator tkankowy

 

Nucleofill to zabieg głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry. Unikalne potrójne działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia zawdzięczane jest polinukleotydom zawartym w jego składzie. Jest synonimem innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-aging.

VOLUMA - Przywracanie objętości twarzy

Wolumetryczna odbudowa twarzy jest przywracaniem utraconej objętości i zarysu twarzy oraz szyi. Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalne preparaty na bazie kwasu hialuronowego, charakteryzujące się dużą gęstością, lub wykorzystuje się tzw. wypełniacze trwałe. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym

Sculptra®

Sculptra® to długo utrzymujący się, stopniowo działający wypełniacz skórny. Działa na zasadzie uzupełnienia twojego własnego kolagenu w skórze, przywracając twarzy jej utraconą z biegiem czasu objętość. W efekcie zmarszczki zostają wygładzone, a twarz na nowo staje się pełna i wygląda młodziej.

Komórki macierzyste - Lipofilling/Liposowing

Komórki macierzyste charakteryzują się nieograniczoną ilością podziałów komórkowych oraz wykazują zdolność do różnicowania w wiele linii komórkowych.

HIFU

HIFU to ultradźwięki o dużym natężeniu najnowszej generacji. Nazwa zabiegu to akronim pochodzacy z pierwszych liter wyrażenia (ang. High-Intensity Focused Ultrasound). To innowacyjna metoda wykorzystująca sfokusowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, która cieszy się dużym powodzeniem  w bezinwazyjnych, niechirurgicznych zabiegach liftingujących.

Nici Happy Lift

Happy Lift to innowacyjny sposób celem którego jest odzyskanie młodego wyglądu twarzy. Gwarantują natychmiastowy efekt, w przeciwieństwie do tradycyjnego liftingu, wykorzystanie nici Happy Lift nie wymaga użycia skalpela. Po przeprowadzonym zabiegu pacjent tego samego dnia opuszcza klinikę, a efekty są widoczne natychmiast  młodszy wygląd o 10 lat! 

Nici Shilouette-Soft

Silhouette-Soft Nowoczesny sposób odmłodzenia twarzy 

Nici Aptos

Metoda odmłodzenia Aptos została odkryta na początku XXI wieku, do dnia dzisiejszego systematycznie się rozwija i udoskonala, przedstawiając szeroką gamę możliwości korygowania aptoz- opadających tkanek miękkich, przywracając pierwotne ich położenie.

Nici First Lift Barb 4d

Nici First Lift Barb 4D zaleca się pacjentom od 30. roku. Utrata jędrności, napięcia skóry oraz zmiana owalu twarzy stanowią wskazanie do zabiegu. Doskonałe efekty uzyskuje się przy podnoszeniu podbródka oraz brwi, zmiany konturu linii żuchwy i policzków. Pacjenci, którzy chcieliby poprawić wygląd innych partii ciała, zalecane są tradycyjne nici PDO.

Nici PDO-First Lift

Innowacyjność na polskim rynku

Lifting i odmłodzenie z zastosowaniem nici PDO

Nici elastyczne Spring- Thread

Spring Thread jest korzystnym rozwiązaniem w walce z oznakami starzenia się skóry. Nici te powstały po długotrwałych badaniach. Są skuteczną metodą na likwidację luźnej, opadającej skóry twarzy.

Crystalys- Hydroksyapatyt wapnia

Crystalis jest wypełniaczem na bazie hydroksyapatytu wapnia. Jest to związek chemiczny odpowiedzialny za mechaniczną wytrzymałość układu kostnego, wykorzystywany do poprawy objętości skóry jak i modelowania kształtu twarzy. Hydroksyapatyt wapnia przejawia dwuetapowe działanie: zawarty w preparacie żel wypełnia i łączy się  z tkanką, a wysokie stężenie hydroksyapatytu wapnia dwa razy szybciej stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze. Odpowiada m.in. za jędrność i elastyczność skóry, która zmniejsza się z wiekiem. Wykorzystanie kwasu hialuronowego do wypełnień podczas zabiegów medycyny estetycznego są najbardziej popularną, i bezpieczną metodą przyczyniającą się do niwelowania objawów starzenia się. 

Powiększanie ust

Wydatne i pełne usta o regularnym kształcie są marzeniem nie jednej kobiety. Natura nie każdego obdarza chojnie zmysłowymi ustami, dlatego możesz podjąć decyzję o powiększeniu ust kwasem hialuronowym. Zabieg polecany jest również kobietom, u których z powodu upływu czasu zatracił się regularny kontur ust. 

Leczenie nadpotliwości - toksyna botulinowa

Nadpotliwość jest kłopotliwym problemem, dolegliwość ta dotyka wiele osób. Występuje w okresie dojrzewania, u osób podczas zaburzeń cukrzycowych i hormonalnych. Przyczyną stać się również nadmierny stres czy nieuregulowanych tryb życia. Osoby borykające się z tym problemem, mają wciąż mokre stopy, ręce oraz odczuwają wilgotność okolic pach.

Toksyna botulinowa - Botoks

Botox jako zabieg medycyny estetycznej jest powszechnie znany jako niezawodny i skuteczny sposób na zmniejszenie lub usunięcie zmarszczek wokół twarzy, przede wszystkim w okolicach brwi, oczu i policzków, ale stosuje się go również w walce z nadpotliwością rąk i pach.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa poprawia krążenie, zastępuje utracone witaminy, minerały i aminokwasy w głębszych warstwach skóry. Zabieg mezoterapii jest skuteczny w odmładzaniu skóry oraz pozbywaniu się uciążliwego cellulitu. Jest stosowana w klinice OL-AN w celu stymulacji odrastania włosów, odmładzania skóry.

Dr Cyj - Zabieg na włosy

Wypadanie włosów to nie tylko problem kosmetyczny. Zaburzenie to zależy od wielu przyczyn i niekiedy może sygnalizować  chorobę. Profilaktykę zabiegów na problem wypadania włosów należy rozpocząć dopiero wtedy, gdy jego przyczyny są jasne.

Linerase/ Nithya

AteloKolagen LINERASE to nowej generacji terapia przeciwstarzeniowa w celu regeneracji i odmłodzenia skóry. Wyróżniona nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej terapia ateloKoloagenem typu I do iniekcji skórnej, dedykowanej do najbardziej delikatnych okolic twarzy i ciała.

Mezoterapia produkty Croma

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który jako jedyny wśród dostępnych preparatów na rynku jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Zawiera składniki aktywne – kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy – dzięki którym poprawia mikrokrążenie, zwiększa elastyczność skóry wokół oczu, usuwa cienkie zmarszczki oraz zmniejsza objętość płynów gromadzonych wokół oczu, odpowiedzialnych za obrzęki.

Neauvia Hydro Deluxe

Zabieg mezoterapii Neauvia Organic Hydro Deluxe pozwala uzyskać niezwykłe efekty rewitalizacjii odbudowy skóry, przez co skóra staje się elastyczna i jędrna.

Restylane Vital Skinboosters

Unikatowy zabieg Restylane Skinboosters to zabieg wykonywany najczęściej preparatem Restylane Vital. Zapewnia skórze głębokie i długotrwałe nawilżenie oraz skuteczną rewitalizację.

Mezoterapia Stymulatory Tkankowe. PDRN. Peptydy. Nukleotydy

Starzenie się skóry można w dużej mierze przypisać dysfunkcji fibroblastów i zmniejszeniu ich aktywności biosyntetycznej. Niezależnie od przyczyn, starzejące się fibroblasty zaczynają wytwarzać elementy macierzy zewnątrzkomórkowej w ilościach niewystarczających do utrzymania młodzieńczego wyglądu skóry.

Light Eyes Ultra

Rewolucyjny koktajl rewitalizujący zawierający nieusieciowany kwas hialuronowy, witaminę C wyciąg z ruszczyka, jagód, rumianku, papai i rozmarynu.Zabieg Light eyes pomaga zwalczyć uciążliwe cienie, „worki” i sińce pod oczami, opuchliznę oraz zmarszczki powstałe na skutek powtarzających się ruchów  twarzy.

PRP – Osocze bogatopłytkowe/Regeneris

Osocze bogatopłytkowe przyspiesza gojenie i regenerację skóry, uczestniczy w syntezie nowego kolagenu oraz elastyny, przez stymulację fibroblastów, skóra staje się ujędrniona, zregenerowana i bardziej nawilżona. Wśród licznych wskazań do zastosowania osocza w zabiegach anti-aging również ma zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny m.in. w ortopedii, w medycynie sportowej, w chirurgii, w stomatologii, okulistyce, oraz ginekologii estetycznej. Mezoterapia igłowa osoczem bogagtopłytkowym ma wielokierunkowe działanie, jest bezpośrednim biologicznym stymulatorem procesów rewitalizacyjnych oraz naprawczych w skórze. 

Lipoliza iniekcyjna

 Modelowanie sylwetki ciała, polegające na pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej, jest możliwe do osiągnięcia za pomocą lipolizy iniekcyjnej  nowoczesnej metody medycyny estetycznej, pozwalającej na bezoperacyjną redukcję tkanki tłuszczowej. 

 

Dermapen

Dermapen® jest to urządzenie przeznaczone do  mezoterapii mikroigłowej, stosowany w celu wprowadzenia substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.Dermapen jest skuteczny w terapii blizn, redukowania rozstępów.

Cosmelan

Zabieg Cosmelan® jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów depigmentacji. Jest dwuetapowym miejscowym zabiegiem wybielania skóry, który zmniejsza ciemne plamy i przebarwienia. Jest bezbolesny i w pełni bezpieczny. W klinice OL-AN lekarz medycyny estetycznej pomoże w pozbyciu się plam i przebarwień.

 

Dermamelan

Skóra zawdzięcza swój kolor barwnikowi - melaninie. Melanina jest produkowana w melanocytach, komórkach barwnikowych znajdujących się w naskórku.

Yellow Peel

Najbardziej znany i lubiany peeling. Główną znaletów tego peelingu jest bardzo wysoki poziom skuteczności  i znakomta agresywność. Yellow Peel wykazuje możliwość usuwania naskórka na różnych jego poziomach, z racji czego wykorzystywany jest zarówno do niwelowania pzebarwień, wykonuje się go jako zabieg mający za zadanie ujędrnić skórę i zredukować zmarszczki, rozświetla i oczyszcza skórę.

Laser frakcyjny CO2

Najbardziej skuteczną, bezpieczną i wszechstronną metodą wykorzystywaną w medycynie estetycznej do poprawy jakości i wyglądu skóry jest laseroterapia frakcyjna. Głównym atutem technologii frakcyjnej jest  ponowne przywrócenie jędrności skóry, niwelowanie zmarszczek, przebarwień, blizn wszelkiego rodzaju, rozstępów.

Veinwave™ - zamykanie naczynek

Veinwave to rewolucyjna, zaawansowana metoda leczenia rozszerzonych naczyń krwionośnych zlokalizowanych w dowolnym miejscu na ciele, ale zwykle jest stosowana w celu likwidacji teleangiektazji i zaczerwienień twarzy.

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Usunięcie makijażu permanentnego i tatuażu dotychczas zabiegiem bolesnym, przynosiło niewielkie rezultaty i przynosiło częste efekty uboczne. Nowa metoda, według specjalistów jest znacznie skuteczniejsza niż zabiegi laserowe i jest mniej bolesna

Hialuronidaza

Hialuronidaza jest enzymem, który rozkłada wiązania łączące cząsteczki kwasu hialuronowego w wypełniaczu. Hialuronidaza trwale rozpuszcza wypełniacze kwasu hialuronowego poprzez zerwanie usieciowania (wiązania) między łańcuchami kwasu hialuronowego wypełniacza, co prowadzi do ich trwałego usunięcia.

Plasmage

Zabieg Plasmage jest bezpiecznym i skutecznym rozwiązaniem  w celu usunięcia dużych zmian skórnych i zwiotczałej skóry bez pozostawiania jakichkolwiek blizn. Zabieg plazmy stymuluje skurcz, skracanie i zaciskanie włókna skóry, powodując zmniejszenie powierzchni skóry.

CGF - CZYNNIKI WZROSTU I KOMÓRKI MACIERZYSTE

Skoncentrowane Czynniki Wzrostu (CGF – Concentrated Growth Factors) to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca Twoje komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania jej w separatorze komórkowym.

Nukleofill- stymulator tkankowy

 

Nucleofill to zabieg głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry. Unikalne potrójne działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia zawdzięczane jest polinukleotydom zawartym w jego składzie. Jest synonimem innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-aging.

VOLUMA - Przywracanie objętości twarzy

Wolumetryczna odbudowa twarzy jest przywracaniem utraconej objętości i zarysu twarzy oraz szyi. Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalne preparaty na bazie kwasu hialuronowego, charakteryzujące się dużą gęstością, lub wykorzystuje się tzw. wypełniacze trwałe. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym

Sculptra®

Sculptra® to długo utrzymujący się, stopniowo działający wypełniacz skórny. Działa na zasadzie uzupełnienia twojego własnego kolagenu w skórze, przywracając twarzy jej utraconą z biegiem czasu objętość. W efekcie zmarszczki zostają wygładzone, a twarz na nowo staje się pełna i wygląda młodziej.

Komórki macierzyste - Lipofilling/Liposowing

Komórki macierzyste charakteryzują się nieograniczoną ilością podziałów komórkowych oraz wykazują zdolność do różnicowania w wiele linii komórkowych.

HIFU

HIFU to ultradźwięki o dużym natężeniu najnowszej generacji. Nazwa zabiegu to akronim pochodzacy z pierwszych liter wyrażenia (ang. High-Intensity Focused Ultrasound). To innowacyjna metoda wykorzystująca sfokusowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, która cieszy się dużym powodzeniem  w bezinwazyjnych, niechirurgicznych zabiegach liftingujących.

Nici Happy Lift

Happy Lift to innowacyjny sposób celem którego jest odzyskanie młodego wyglądu twarzy. Gwarantują natychmiastowy efekt, w przeciwieństwie do tradycyjnego liftingu, wykorzystanie nici Happy Lift nie wymaga użycia skalpela. Po przeprowadzonym zabiegu pacjent tego samego dnia opuszcza klinikę, a efekty są widoczne natychmiast  młodszy wygląd o 10 lat! 

Nici Shilouette-Soft

Silhouette-Soft Nowoczesny sposób odmłodzenia twarzy 

Nici Aptos

Metoda odmłodzenia Aptos została odkryta na początku XXI wieku, do dnia dzisiejszego systematycznie się rozwija i udoskonala, przedstawiając szeroką gamę możliwości korygowania aptoz- opadających tkanek miękkich, przywracając pierwotne ich położenie.

Nici First Lift Barb 4d

Nici First Lift Barb 4D zaleca się pacjentom od 30. roku. Utrata jędrności, napięcia skóry oraz zmiana owalu twarzy stanowią wskazanie do zabiegu. Doskonałe efekty uzyskuje się przy podnoszeniu podbródka oraz brwi, zmiany konturu linii żuchwy i policzków. Pacjenci, którzy chcieliby poprawić wygląd innych partii ciała, zalecane są tradycyjne nici PDO.

Nici PDO-First Lift

Innowacyjność na polskim rynku

Lifting i odmłodzenie z zastosowaniem nici PDO

Nici elastyczne Spring- Thread

Spring Thread jest korzystnym rozwiązaniem w walce z oznakami starzenia się skóry. Nici te powstały po długotrwałych badaniach. Są skuteczną metodą na likwidację luźnej, opadającej skóry twarzy.

Crystalys- Hydroksyapatyt wapnia

Crystalis jest wypełniaczem na bazie hydroksyapatytu wapnia. Jest to związek chemiczny odpowiedzialny za mechaniczną wytrzymałość układu kostnego, wykorzystywany do poprawy objętości skóry jak i modelowania kształtu twarzy. Hydroksyapatyt wapnia przejawia dwuetapowe działanie: zawarty w preparacie żel wypełnia i łączy się  z tkanką, a wysokie stężenie hydroksyapatytu wapnia dwa razy szybciej stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze. Odpowiada m.in. za jędrność i elastyczność skóry, która zmniejsza się z wiekiem. Wykorzystanie kwasu hialuronowego do wypełnień podczas zabiegów medycyny estetycznego są najbardziej popularną, i bezpieczną metodą przyczyniającą się do niwelowania objawów starzenia się. 

Powiększanie ust

Wydatne i pełne usta o regularnym kształcie są marzeniem nie jednej kobiety. Natura nie każdego obdarza chojnie zmysłowymi ustami, dlatego możesz podjąć decyzję o powiększeniu ust kwasem hialuronowym. Zabieg polecany jest również kobietom, u których z powodu upływu czasu zatracił się regularny kontur ust. 

Leczenie nadpotliwości - toksyna botulinowa

Nadpotliwość jest kłopotliwym problemem, dolegliwość ta dotyka wiele osób. Występuje w okresie dojrzewania, u osób podczas zaburzeń cukrzycowych i hormonalnych. Przyczyną stać się również nadmierny stres czy nieuregulowanych tryb życia. Osoby borykające się z tym problemem, mają wciąż mokre stopy, ręce oraz odczuwają wilgotność okolic pach.

Toksyna botulinowa - Botoks

Botox jako zabieg medycyny estetycznej jest powszechnie znany jako niezawodny i skuteczny sposób na zmniejszenie lub usunięcie zmarszczek wokół twarzy, przede wszystkim w okolicach brwi, oczu i policzków, ale stosuje się go również w walce z nadpotliwością rąk i pach.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa poprawia krążenie, zastępuje utracone witaminy, minerały i aminokwasy w głębszych warstwach skóry. Zabieg mezoterapii jest skuteczny w odmładzaniu skóry oraz pozbywaniu się uciążliwego cellulitu. Jest stosowana w klinice OL-AN w celu stymulacji odrastania włosów, odmładzania skóry.

Dr Cyj - Zabieg na włosy

Wypadanie włosów to nie tylko problem kosmetyczny. Zaburzenie to zależy od wielu przyczyn i niekiedy może sygnalizować  chorobę. Profilaktykę zabiegów na problem wypadania włosów należy rozpocząć dopiero wtedy, gdy jego przyczyny są jasne.

Linerase/ Nithya

AteloKolagen LINERASE to nowej generacji terapia przeciwstarzeniowa w celu regeneracji i odmłodzenia skóry. Wyróżniona nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej terapia ateloKoloagenem typu I do iniekcji skórnej, dedykowanej do najbardziej delikatnych okolic twarzy i ciała.

Mezoterapia produkty Croma

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który jako jedyny wśród dostępnych preparatów na rynku jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Zawiera składniki aktywne – kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy – dzięki którym poprawia mikrokrążenie, zwiększa elastyczność skóry wokół oczu, usuwa cienkie zmarszczki oraz zmniejsza objętość płynów gromadzonych wokół oczu, odpowiedzialnych za obrzęki.

Neauvia Hydro Deluxe

Zabieg mezoterapii Neauvia Organic Hydro Deluxe pozwala uzyskać niezwykłe efekty rewitalizacjii odbudowy skóry, przez co skóra staje się elastyczna i jędrna.

Restylane Vital Skinboosters

Unikatowy zabieg Restylane Skinboosters to zabieg wykonywany najczęściej preparatem Restylane Vital. Zapewnia skórze głębokie i długotrwałe nawilżenie oraz skuteczną rewitalizację.

Mezoterapia Stymulatory Tkankowe. PDRN. Peptydy. Nukleotydy

Starzenie się skóry można w dużej mierze przypisać dysfunkcji fibroblastów i zmniejszeniu ich aktywności biosyntetycznej. Niezależnie od przyczyn, starzejące się fibroblasty zaczynają wytwarzać elementy macierzy zewnątrzkomórkowej w ilościach niewystarczających do utrzymania młodzieńczego wyglądu skóry.

Light Eyes Ultra

Rewolucyjny koktajl rewitalizujący zawierający nieusieciowany kwas hialuronowy, witaminę C wyciąg z ruszczyka, jagód, rumianku, papai i rozmarynu.Zabieg Light eyes pomaga zwalczyć uciążliwe cienie, „worki” i sińce pod oczami, opuchliznę oraz zmarszczki powstałe na skutek powtarzających się ruchów  twarzy.

PRP – Osocze bogatopłytkowe/Regeneris

Osocze bogatopłytkowe przyspiesza gojenie i regenerację skóry, uczestniczy w syntezie nowego kolagenu oraz elastyny, przez stymulację fibroblastów, skóra staje się ujędrniona, zregenerowana i bardziej nawilżona. Wśród licznych wskazań do zastosowania osocza w zabiegach anti-aging również ma zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny m.in. w ortopedii, w medycynie sportowej, w chirurgii, w stomatologii, okulistyce, oraz ginekologii estetycznej. Mezoterapia igłowa osoczem bogagtopłytkowym ma wielokierunkowe działanie, jest bezpośrednim biologicznym stymulatorem procesów rewitalizacyjnych oraz naprawczych w skórze. 

Proshock Shape- kuracja antycellulitowa

Proshock Shape to rewolucyjna metoda leczenia cellulitu w różnych stadiach, szczególnie w przypadku włóknistego cellulitu. Zabieg zwalcza cellulit redukując efekt tzw. "skórki pomarańczowej”. Stymulowana jest także produkcja kolagenu, dzięki czemu skóra staje się elastyczna i jędrna.

Lipoliza iniekcyjna

 Modelowanie sylwetki ciała, polegające na pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej, jest możliwe do osiągnięcia za pomocą lipolizy iniekcyjnej  nowoczesnej metody medycyny estetycznej, pozwalającej na bezoperacyjną redukcję tkanki tłuszczowej. 

 

Dermapen

Dermapen® jest to urządzenie przeznaczone do  mezoterapii mikroigłowej, stosowany w celu wprowadzenia substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.Dermapen jest skuteczny w terapii blizn, redukowania rozstępów.

Cosmelan

Zabieg Cosmelan® jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów depigmentacji. Jest dwuetapowym miejscowym zabiegiem wybielania skóry, który zmniejsza ciemne plamy i przebarwienia. Jest bezbolesny i w pełni bezpieczny. W klinice OL-AN lekarz medycyny estetycznej pomoże w pozbyciu się plam i przebarwień.

 

Dermamelan

Skóra zawdzięcza swój kolor barwnikowi - melaninie. Melanina jest produkowana w melanocytach, komórkach barwnikowych znajdujących się w naskórku.

Yellow Peel

Najbardziej znany i lubiany peeling. Główną znaletów tego peelingu jest bardzo wysoki poziom skuteczności  i znakomta agresywność. Yellow Peel wykazuje możliwość usuwania naskórka na różnych jego poziomach, z racji czego wykorzystywany jest zarówno do niwelowania pzebarwień, wykonuje się go jako zabieg mający za zadanie ujędrnić skórę i zredukować zmarszczki, rozświetla i oczyszcza skórę.

Laser frakcyjny CO2

Najbardziej skuteczną, bezpieczną i wszechstronną metodą wykorzystywaną w medycynie estetycznej do poprawy jakości i wyglądu skóry jest laseroterapia frakcyjna. Głównym atutem technologii frakcyjnej jest  ponowne przywrócenie jędrności skóry, niwelowanie zmarszczek, przebarwień, blizn wszelkiego rodzaju, rozstępów.

Veinwave™ - zamykanie naczynek

Veinwave to rewolucyjna, zaawansowana metoda leczenia rozszerzonych naczyń krwionośnych zlokalizowanych w dowolnym miejscu na ciele, ale zwykle jest stosowana w celu likwidacji teleangiektazji i zaczerwienień twarzy.

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Usunięcie makijażu permanentnego i tatuażu dotychczas zabiegiem bolesnym, przynosiło niewielkie rezultaty i przynosiło częste efekty uboczne. Nowa metoda, według specjalistów jest znacznie skuteczniejsza niż zabiegi laserowe i jest mniej bolesna

Zdrowie Intymne Kobiet

Suchość pochwy lub sromu może występować  u kobiet w każdym wieku jako dolegliwość o podłożu  jatrogennym lub jako objaw towarzyszący przy menopauzie, zwłaszcza w przypadku nie stosowania hormonalnej terapii zastępczej.

Hialuronidaza

Hialuronidaza jest enzymem, który rozkłada wiązania łączące cząsteczki kwasu hialuronowego w wypełniaczu. Hialuronidaza trwale rozpuszcza wypełniacze kwasu hialuronowego poprzez zerwanie usieciowania (wiązania) między łańcuchami kwasu hialuronowego wypełniacza, co prowadzi do ich trwałego usunięcia.

Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem