Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego 164rejuvi-metoda-usuwania-makijazu.jpg

Usunięcie makijażu permanentnego i tatuażu dotychczas zabiegiem bolesnym, przynosiło niewielkie rezultaty i przynosiło częste efekty uboczne. Nowa metoda, według specjalistów jest znacznie skuteczniejsza niż zabiegi laserowe i jest mniej bolesna.

REJUVI TO NAJBARDZIEJ SKUTECZNA METODA USUWANIA TATUAŻÓW I KORYGOWANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Rejuvi jest unikalną metodą ekstrakcji makijażu permanentnego lub tatuażu, która została opracowana, po to aby usunąć całkowicie niechciany tatuaż i makijaż permanentny. Jest bezpieczną substancją chemiczną, aplikowaną w taki sam sposób jak wykonywany jest zabieg pigmentacji tatuażu i makijażu permanentnego. Zadaniem tej substancji jest absorbowanie pigmentu na powierzchnię skóry i formowanie się go w postaci strupa oraz przeprowadzenie skóry przez proces regeneracyjny. Metoda była badana przez ponad 10 lat. Cieszy się powodzeniem i jest stosowana na całym świecie.

Preparat firmy Rejuvi przy pomocy urządzenia wprowadza się go w górne warstwy naskórka. Substancja ta zmiękcza barwnik umożliwiając zainicjowanie procesu gojenia. Obecne w preparacie substancje zostają absorbowane przez wcześniej pigmentowane komórki naskórka i wiążą pigment. W sposób stopniowy barwnik wychodzi na powierzchnię skory wraz z pigmentem. W czasie 2 dni na poddanym obszarze zabiegowym formułuje się strupek, który samoistnie odpada, skóra jest miejscowo zaczerwieniona. Po usunięciu niechcianego makijażu permanentnego lub tatuażu miejsce zabiegu powinno być pielęgnowane specjalnym preparatem ochronnym. Zabieg nie jest agresywny powoduje minimalne zniszczenie skóry.

211rejuvi-usuwane-tatuazu.jpg

 

 

Zalety:

Zabieg skuteczny jest na w 92% co potwierdzają badania naukowe. Należy wykonać 2-3 zabiegi aby pozbyć się niechcianego makijażu permanentnego lub tatuażu.

  • Skutecznie reaguje na pigment koloru czarnego, czerwonego, zielonego czy niebieskiego. Nie jest selektywny.
  • Mniejszy ból i koszty całkowitej terapii.
  • Niskie ryzyko powstania blizn.
  • Skuteczność niwelowania profesjonalnych pigmentów jak również substancji barwiących przygotowywanych w ‘’systemie domowym’’
  • Nie wywiera negatywnego wpływu na barwnik skóry (melaninę) oraz mieszki włosowe

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu w postaci kremu. Nie może być przeprowadzony w okolicy bliskiej oku, na czerwieni wargowej, w trakcie ciąży i okresu karmienia piersią. Miejsce poddane zabiegowi należy codziennie pielęgnować preparatem Rejuvi Super Soothing Cream, bądź w przypadkach podejrzewania powstania blizn preparat Rejuvi Scancare Gel. Długość zabiegu zależy od wielkości zmian. Podczas jednego zabiegu możliwe jest usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego na ok. 3 cm2 powierzchni skóry. Odstęp pomiędzy kolejnym zabiegiem powinien wynosić ok. 8 tygodni. Żadna inna metoda nie przynosi pewności 100% usuwania makijażu permanentnego i tatuażu.

Jednorazowa wizyta nie skutkuje końcowym efektem zabiegu. Konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. Efekt zależy od głębokości podanego wcześniej pigmentu.

804usuwanie-tratauazu.jpg

Zostaw ocene:

Ocena:

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

od 400.00 zł

Zadzwoń
Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem