Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский
Olga Beczek

Olga Beczek

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Kijowie w 2001r.

Swoją wiedzę i swoje umiejętności doskonaliłam studiując w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych SLDE w Warszawie.

Jestem członkiem  Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTME).

Należę do Europejskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej wchodzącej w skład Międznarodowego Związku Medycyny Estetycznej UIME ( Union Internationale de Medicine Esthetique), Światowego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging (WOSAAM), Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej (ESCAD), International Master Course on Aging Skin (IMCAS)

Zdobyte doświadczenie wykonuję w obecnej praktyce, które dodatkowo jest wspierane przez Polskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej oraz Stowarzyszenie Dermatologów Medycyny Estetycznej.

Dbam o stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności, nieustannie uczestnicząc w licznych kongresach i zjazdach, sympozjach i szkoleniach w Polsce i za granicą prowadzonych przez największe światowe autorytety medycyny estetycznej, aktualizuję i rozwijam wiedzę zawodową oraz doskonalę umiejętności praktyczne.

Studiując na studiach w WSZKiPZ w Warszawie kierunek kosmetologia, zdobyłam ogromną wiedzę o kosmetykach i składnikach aktywnych oraz z profesjonalnej pielęgnacji twarzy, ciała i duszy.

Jestem linergistką z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę szkolenia z zakresu Mikropigmentacji Medycznej ( rekonstrukcja brodawki sutkowej, kamuflaż blizn) i Makijażu Permanentnego. Współpracuję z międzynarodową firmą European Beauty Concept od 2007roku.
Gwarantuję moim Pacjentom tylko innowacyjne, skuteczne i bezpieczne technologie i preparaty najwyższej jakości , posiadające certyfikaty jakości, rejestrację i wszystkie badania kliniczne – wiodących na rynku światowych firm, co gwarantuje doskonały efekt i maksymalne bezpieczeństwo. Śledzę rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej i na bieżąco poszerzamy ofertę leczenia oraz podnoszę swoje kwalifikacje.

Dynamicznie rozwijająca się gałąź medycyny, jaką jest medycyna estetyczna, pozwala w mało inwazyjny sposób skorygować to, co przeszkadza w naszej twarzy czy sylwetce lub po prostu zatrzymać uciekające piękno.
W moim Gabinecie oferuję Państwu wszechstronną pomoc medyczną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wykorzystującą najnowsze zdobycze medycyny estetycznej.
Kocham swoją prace. Moja praca jest moją pasją, która pomaga zatrzymać czas, przywracając wiarę w piękno własnej osoby. To daje mi ogromną radość i satysfakcję.

„Imago animi vultus” „Twarz zwierciadłem duszy” (Cyceron)

Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem