Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский
mgr Kosmetolog Irena Mucha

mgr Kosmetolog Irena Mucha

Irena Mucha Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Z wykształcenia kosmetolog, podolog, z zamiłowania wizażystka i stylistka rzęs.

Od 2008 roku czynnie pracuje w zawodzie kosmetologa. Swoją wiedzę ciągle rozwija i pogłębia uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, branżowych wydarzeniach oraz kongresach i konferencjach w Polsce i zagranicą.

Autorka artykułów na temat szeroko pojętej dziedziny kosmetologii oraz podologii w czasopismach branżowych.

Specjalistka zabiegów zakresu kosmetologii leczniczej z wykorzystaniem zaawansowanej innowacyjnej aparatury.

Ciągle poszukuję rozwiązań jak w bezpieczny i skuteczny sposób zatrzymać oznaki starzenia. Jej motto to indywidualne podejście do każdego człowieka, każdy zasługuje na szacunek i wsparcie. Czerpie wielką satysfakcję kiedy komuś może pomóc .Pasjonatka nowoczesnej podologii leczniczej.

Doświadczona specjalistka z zakresu podologii z długoletnim doświadczeniem, stopami zajmuje się zawodowo, z zamiłowania, z pasji.  Z ogromnym zaangażowaniem pomaga rozwiązać problemy stóp, przywrócić i utrzymać stopy w stanie zdrowia.

Bardzo cieszy się kiedy może pomóc chorym odzyskać siły, zdrowie i ukoić ból. Jest specjalistka od wrastających paznokci.

Od 2009 roku jest międzynarodowym szkoleniowcem z przedłużania i zagęszczania rzęs. Prowadzi szkolenia w kraju i zagranicą wkładając pełne zaangażowanie w przekazaną wiedzę. Jej szkolenia cieszą się bardzo dużą popularnością wśród stylistek rzęs oraz pretendentów. Większość kursantek po odbyciu szkolenia stanęła na podium uczestnicząc w mistrzostwach.

A swoje kwalifikację podnosi szkoląc się od najlepszych światowej klasy instruktorów. Ciągle opracowuje autorskie metody z stylizacji oczu. Prywatnie miłośniczka podróży, gotowania, prowadzenia zdrowego trybu życia.

Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem