Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский

Konsultacja 3D Lifevie

„All in ONE” – innowacyjny system 3D z analizą skóry oraz symulacją zabiegową

To jedyny przenośny i bezkontaktowy system precyzyjnego medycznego obrazowania skóry twarzy i wybranych partii ciała w systemie trójwymiarowym. Wzbogacony o kompleksową analizę dermatologiczną skóry, symulację zabiegową. Wszystkie funkcje w 3D. Przeznaczony jest przede wszystkim dla lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, dermatologów oraz chirurgów plastycznych i estetycznych.

 

Hardware & Software

System składa się z kamery stereowizyjnej 3D LifeViz oraz oprogramowania Quantficare Suite na komputer w systemie Windows, który może być dostarczony opcjonalnie. Kamera jest mała, lekka, kompaktowa, łatwa w obsłudze i przede wszystkim w pełni przenośna, nie wymaga przystosowywania specjalnego pomieszczenia do wykonywania zdjęć, ani specjalistycznego personelu do obsługi. Jej wykorzystywanie z łatwością daje się zaadaptować do każdego cyklu obsługi klienta, jest ekonomiczne i zwiększa rentowność. Za pomocą 3-4 zdalnych ujęć wykonywane jest precyzyjne zdjęcie, zawsze z tej samej odległości i w tej samej pozycji, dzięki systemowi naprowadzania laserowego, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z urządzeniem, a funkcja systemu -­‐ 3D Reconstruction automatycznie tworzy kompleksową wizualizację całej twarzy i dekoltu w trójwymiarze. Zdjęcia mogą być transmitowane samoczynnie za pomocą opcjonalnej karty WiFi lub przewodu USB.

3D Reconctruction

Zdjęcia są zunifikowane i bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu zachowana jest ich powtarzalność, tak ważna przy porównywaniu zdjęć przed i po zabiegu.

3D Viewer

Funkcja 3D Viewer umożliwia pełną animację trójwymiarowej twarzy pacjenta, dzięki czemu Pacjent może zobaczyć siebie tak jak widzą go inni, z cechami których nie ma możliwości dostrzec w lustrze. Można powiększać obraz i obracać, ustawiając pod dowolnym kątem, w celu zwrócenia uwagi na najbardziej interesujące pod względem zabiegowym obszary jak np. linia żuchwy, podbródek, kształt nosa, owal twarzy, czy profil policzka.

Volume Map

Najważniejsza zarówno dla lekarza, jak i pacjenta jest możliwość porównywania zdjęć przed i po zabiegu, w celu oceny skuteczności podjętej terapii. Oprogramowanie samodzielnie identyfikuje zmiany objętościowe w obszarze twarzy, jak również dokonuje liczbowej oceny stanu różnic objętościowych w wybranym obszarze. Dzięki tej funkcji można ocenić np. ile podano preparatu wypełniającego, albo jaka nastąpiła redukcja w odniesieniu do wcześniejszych zdjęć z archiwum bazy danych.

Moduł Skin Care

To doskonały sposób” na odmłodzenie nie tylko pacjentów, ale także całego gabinetu”. Posługiwanie się urządzeniem 3d LifeViz MINI TM zwiększa wiarygodność oferowanych usług. Dodatkowa funkcja analizy skóry SkinCare to obiektywne narzędzie dla każdego lekarza medycyny estetycznej. Pozwala zanalizować i zobrazować pacjentowi stan jego skóry także w odniesieniu do grupy porównawczej pacjentów z tej samej kategorii wieku, płci i fototypu skóry oraz ustalić z pacjentem adekwatną do potrzeb jego skóry terapię.

Analiza skóry w zakresie:

  • zmarszczek: ich głębokości i koncentracji - obraz 3D i 2D
  • porów skóry: ich wielkości i koncentracji - obraz 3D i 2D
  • poziomu natłuszczenia – obraz 2D
  • punktów zaczerwienionych: ich wielkości i lokalizacji – obraz 3D i 2D
  • plam barwnikowych: ich wielkości i lokalizacji - obraz 3D i 2D
  • struktury skóry: poziom gładkości – obraz 2D
  • obszarów zaczerwienionych: np. trądzik różowaty, rumień, rozszerzone
  • naczynka – obraz 3D i 2D
  • obszarów zmian pigmentacyjnych: np. fotostarzenie skóry obraz 3D i 2D

My Skin Care Report

Lekarz dostaje do rąk obiektywne narzędzie, które pozwala zobrazować pacjentowi stan jego skóry oraz ustalić z nim plan terapii zabiegowej adekwatnie do potrzeb skóry.

Pacjent otrzymuje indywidualny raport, który pozwala mu lepiej rozumieć wskazania zabiegowe. Ponadto w dowolnym momencie terapii funkcja raportu pozwala odtworzyć parametry skóry z każdego jej etapu i ustalić progres bądź regres.

Moduł Face Shaper

Moduł Face Shaper za pomocą narzędzi programu pozwala w harmonijny sposób zmodyfikować trójwymiarowe zdjęcie pacjenta, aby zwizualizować zmiany w wyglądzie jego twarzy, jakie pojawią się po proponowanym zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, bądź chirurgii plastycznej. Pacjent wspólnie z lekarzem może dokonać wyboru najbardziej odpowiadającej mu opcji zabiegowej, a lekarz może zoptymalizować przychody. Jest to szczególnie ważna funkcja w komunikacji z pacjentami, którzy nie są doświadczeni w zabiegach medycyny estetycznej lub nowymi pacjentami danego lekarza, gdyż pomaga przekonać pacjenta do zabiegu i zwiększyć poziom jego satysfakcji.

Derma Pix Data base

Baza danych Derma Pix to jedna z cenniejszych funkcji, gdyż stanowi uporządkowane archiwum wszystkich zdjęć pacjentów sklasyfikowanych pod dowolnym kątem. Pozwala na łatwe odszukanie żądanych zdjęć pacjenta, ich selekcję w celach porównawczych, analizy skóry, bądź symulacji zabiegowej. To podstawa każdego gabinetu dbającego o standard oferowanych usług.

PODSUMOWANIE

System 3D LifeViz MINI francuskiej firmy Quantificare to profesjonaly asystent wiarygodności zabiegowej każdego lekarza. Podwyższa jakość świadczonych usług. Umożliwia edukację pacjenta i uświadomienie mu potrzeb jego skóry. Pozwala zwizualizować aktualny stan skóry, jak również symulować jej wygląd po rekomendowanych zabiegach, co zasadniczo pomaga pacjentowi w podjęciu optymalnej decyzji, zwiększając poziom jego satysfakcji. Porównuje zdjęcia pacjentów przed i po zabiegu i weryfikuje skuteczność zabiegową. Pozwala pacjentowi zobaczyć mu się takim, jak widzą go inni. System 3D LifeViz MINI dba zarówno o pacjenta, jak i personel medyczny. Ze względu na swoje parametry, laserową możliwość naprowadzania, małą kompaktową formę oraz brak konieczności bezpośredniego kontaktu pacjenta z aparatem podczas wykonywania zdjęć nie stawia żadnych wymogów, co do miejsca wykonywania zdjęć Zwiększa rentowność każdego gabinetu i cechuje go szybka stopa zwrotu.

Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem