Facebook OL-AN Estetyka
PolskiEnglishРусский

Мезотерапия

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa była początkowo stosowana w leczeniu urazów sportowych, reumatyzmu i poprawy krążenia krwi. W dzisiejszych czasach stała się ona o wiele bardziej zaawansowana i jest obecnie wykorzystywana przez lekarzy medycyny estetycznej do szerszego zakresu zabiegów, w tym odrastania włosów, odmładzania skóry, redukcji cellulitu i utraty wagi.

Mezoterapia składa się z wyrafinowanej sekwencji iniekcji, w której mikro ilości ekstraktów roślinnych, minerałów, witamin i leków homeopatycznych są wstrzykiwane tuż pod powierzchnię skóry. Mezoterapia od pierwszego zabiegu poprawia krążenie, zastępuje utracone witaminy, minerały i aminokwasy w głębszych warstwach skóry. Zabieg mezoterapii igłowej jest równie skuteczny w odmładzaniu skóry jak i pozbywaniu się uciążliwego cellulitu.

Jak wygląda i na czym polega zabieg mezoterapii igłowej?

Mezoterapia igłowa wykorzystuje bardzo drobne igły do ​​wstrzykiwania koktajlu ze specjalnie przygotowanymi składnikami aktywnymi bezpośrednio pod skórę do obszaru docelowego w celu odżywienia i odmłodzenia skóry. 

Mezoterapia obejmuje niewielkie powierzchowne iniekcje silnie odmładzającego koktajlu zawierającego witaminy, minerały, przeciwutleniacze i aminokwasy. Kiedy ten koktajl wstrzykuje się przez barierę skórną do miejsca, w którym może mieć wpływ, wspomaga produkcję naturalnego kolagenu i elastyny, a jednocześnie stymuluje metabolizm skóry. Mezoterapia igłowa jest również znana jako "odmładzanie skóry", ponieważ pomaga nadać skórze pożądany efekt, aby wyglądać jaśniej i jędrniej, a także likwiduje widoczność zmarszczek.

Czy mezoterapia igłowa jest bezpieczna?

Mezoterapia igłowa jest bardzo bezpieczna i może być stosowana do wielu różnych problemów. Zabieg ten jest stosowany w medycynie ogólnej w całej Europie .

Czy zabieg mezoterapii igłowej boli?

Igły są bardzo cienkie, więc zabieg mezoterapii nie powinien być bolesny. W celu zmniejszenia dyskomfortu można zastosować znieczulenie w postaci kremu znieczulającego.

Jak długo trwa zabieg mezoterapii igłowej?

Czas trwania mezoterapii igłowej zależy od obszaru, który jest poddany zabiegowi. Zazwyczaj korzystne i bardziej efektywne jest poddanie się serii zabiegów mezoterapii, aby zobaczyć najlepsze wyniki. Zazwyczaj pojedynczy zabieg trwa ok. 30 min.

Czy jest jakiś czas potrzebny na regenerację? Czy po zabiegu można wrócić do codziennych czynności/pracy?

Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie w obszarze iniekcji, a także małe guzki lub "pęcherzyki" w miejscu wstrzyknięcia preparatu do mezoterapii igłowej. To potrwa tylko kilka dni.

Jakie efekty są widoczne po zabiegu mezoterapii igłowej?

Stosując mezoterapię igłową na ciało można zmniejszyć nadmiar tkanki tłuszczowej i skutecznie zmniejszyć widoczność cellulitu. Mezoterapia umożliwia odzyskanie promiennej, odżywionej, jędrnej, pełnej blasku skóry, rozjaśnia koloryt skóry, nawadnia i odmładza.

Оставьте оценку:

Ocena:

Мезотерапия

Лицо

800.00 zł

Позвоните

Лицо + шея

800.00 zł

Позвоните

Лицо + шея + зона декольте

1200.00 zł

Позвоните

Зона декольте

800.00 zł

Позвоните

Скальп

500.00 zł

Позвоните

Вокруг глаз

500.00 zł

Позвоните

Руки

800.00 zł

Позвоните

Бедра

1200.00 zł

Позвоните
Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Lucy G from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Iconnice from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem