Posted by & filed under Medycyna Estetyczna.

Nici-liftingujace-Thread-Lift

 

Elastyczne nici do zabiegów estetycznych. Innowacyjny i bezoperacyjny sposób, który bardzo szybko i na długo poprawi twoją urodę

Spring Thread da Ci to, czego nie mogą dać inne nici: skuteczne rozwiązanie, na długo redukujące luźną skórę twarzy. Są efektem długoletnich badań i są skutecznym rozwiązaniem likwidującym luźną, opadającą skórę twarzy na długo.

 
Zwiększone bezpieczeństwo
Zastosowany medyczny poliester i silikon to biozgodne materiały. Wykorzystuje się je w implantach od ponad 50 lat. Są stabilne i neutralne. Stąd stosowanie Spring Thread jest zupełnie bezpieczne.

 
Dłuższa wytrwałość
Dla twojego wewnętrznego spokoju, istotny jest wybór nici, które gwarantują Ci zachowanie młodego wyglądu twarzy na jak najdłużej. Nici Sping Thread są bardo wytrzymałe, składają się z elastycznych i giętkich pikot, które wydłużają się podążając za ruchem mięśni bez ryzyka zerwania się. Zaraz po ich aplikacji, która trwa zaledwie kilka minut, zapomnisz o nich na wiele lat

 
100% francuska grwarancja niezawodności
Spring Thread to francuski produkt do zabiegów Estetycznych. Każdy etap jego produkcji został opanowany do perfekcji, co gwarantuje najwyższą jakość zabiegu.
Spring Thread, ekskluzywna i opatentowana metoda poprawiająca dynamikę zwiększenia tkanek i umożliwiająca ich stabilizację: twarz już nie wydaje się nieruchoma. Efekt jest bardzo naturalny i pełen życia dzięki zachowaniu elastyczności skóry tkanki. Nici są bezbarwne. Ich umieszczenie jest proste, szybkie i nie pozostawia blizn.

 

tw1

 

Zalety liftingu z użyciem nici:

  • Bez znieczulenia ogólnego
  • Bez blizn
  • Bez przeciwwskazań (np. palacze)
  • Ograniczone ryzyko zakażenia
  • Zabezpieczenie: nici znajdują pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą być poddani zabiegowi chirurgicznemu
  • Układ pionowy: naturalne podparcie dla tkanki tłuszczowej, bez zmian cech twarzy
  • Skuteczne rozwiązanie dla trzech partii twarzy, jeśli jest odpowiednio zastosowane
  • Mniej kosztowny

 
Efekty

Przed zabiegiem

Po miesiącu

Spring-Thread

 

Chcesz poznać ceny? Skontaktuj się z gabinetem Ol-AN.