Dr Olga Beczek ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Kijowie w 2001r.

Swoją wiedzę i swoje umiejętności doskonaliłam studiując w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych SLDE w Warszawie.

Jestem członkiem  Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTME).

Należę do Europejskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej wchodzącej w skład Międznarodowego Związku Medycyny Estetycznej UIME ( Union Internationale de Medicine Esthetique), Światowego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging (WOSAAM), Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej (ESCAD), International Master Course on Aging Skin (IMCAS)

Zdobyte doświadczenie wykonuję w obecnej praktyce, które dodatkowo jest wspierane przez Polskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej oraz Stowarzyszenie Dermatologów Medycyny Estetycznej.

Dbam o stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności, nieustannie uczestnicząc w licznych kongresach i zjazdach, sympozjach i szkoleniach w Polsce i za granicą prowadzonych przez największe światowe autorytety medycyny estetycznej, aktualizuję i rozwijam wiedzę zawodową oraz doskonalę umiejętności praktyczne.

Studiując na studiach w WSZKiPZ w Warszawie kierunek kosmetologia, zdobyłam ogromną wiedzę o kosmetykach i składnikach aktywnych oraz z profesjonalnej pielęgnacji twarzy, ciała i duszy.

Jestem linergistką z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę szkolenia z zakresu Mikropigmentacji Medycznej ( rekonstrukcja brodawki sutkowej, kamuflaż blizn) i Makijażu Permanentnego. Współpracuję z międzynarodową firmą European Beauty Concept od 2007roku.
Gwarantuję moim Pacjentom tylko innowacyjne, skuteczne i bezpieczne technologie i preparaty najwyższej jakości , posiadające certyfikaty jakości, rejestrację i wszystkie badania kliniczne – wiodących na rynku światowych firm, co gwarantuje doskonały efekt i maksymalne bezpieczeństwo. Śledzę rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej i na bieżąco poszerzamy ofertę leczenia oraz podnoszę swoje kwalifikacje.

Dynamicznie rozwijająca się gałąź medycyny, jaką jest medycyna estetyczna, pozwala w mało inwazyjny sposób skorygować to, co przeszkadza w naszej twarzy czy sylwetce lub po prostu zatrzymać uciekające piękno.
W moim Gabinecie oferuję Państwu wszechstronną pomoc medyczną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wykorzystującą najnowsze zdobycze medycyny estetycznej.
Kocham swoją prace. Moja praca jest moją pasją, która pomaga zatrzymać czas, przywracając wiarę w piękno własnej osoby. To daje mi ogromną radość i satysfakcję.

„Imago animi vultus” „Twarz zwierciadłem duszy” (Cyceron)

 

_MG_0859

 

Dr Jerzy Bazyluk Ukończył wydział lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej w 1996 r.Odbył specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych. Ukończył Podyplonowe studia medycyny estetycznej Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-aging oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Ukończył szereg specjalistycznych kursów i szkoleń w zakresie medycyny estetycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kosmetolog Aleksandra Jagiełło  

Jestem absolwentką I stopnia Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie o specjalizacji Kosmetologia Estetyczna i SPA & Wellness. Kontynuuję naukę na poziomie studiów magisterskich.

Kosmetologia jest moją pasją. Jestem Kosmetologiem z powołania.

Lubię ludzi, bardzo łatwo nawiązuję kontakt, służę  pomocą i swoją wiedzą zdobytą w najlepszej szkole Kosmetologii nie tylko w Polsce ale i w całe Europie.

Biorę udział we wszystkich kongresach kosmetologicznych, oraz w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Moją pasją jest pogłębianie wiedzy na temat medycyny estetycznej. Zdobytą wiedzę wraz z doświadczeniem w zakresie kosmetologii przekazuję pacjentom. Chętnie asystuję lekarzowi podczas zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Specjalizuję się w zabiegach na twarz oraz ciało z pogranicza kosmetologii i dermatologii, które w mojej opinii są najciekawszym i największym wyzwaniem w pracy kosmetologa. Służę profesjonalną poradą.

Prywatnie jestem miłośniczką tańca i zwierząt. Od siódmego roku życia trenuję taniec. Wyjeżdżałam na liczne Mistrzostwa Polski, Europy i Świata  z jedną z najlepszych grup tanecznych w Polsce, a nawet na Świecie.  Zawsze uśmiechnięta, dokładna, cenię pracę z ludźmi.

 

Arleta Stochmal
Kosmetolog, licencjonowana linergistka Long-Time-Liner oraz pasjonatka makijażu. Swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczną zdobyła w Centrum makijażu permanentnego Long Time Liner pod okiem Magdaleny Bogulak oraz w Akademii Infiniti.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Studentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Na co dzień uszczęśliwa swoje klientki poprzez wykonywanie makijażu permanentnego. Pracuje na najleszym i najbezpieczniejszym aparacie do makijażu trwałego na świecie – Conture-Liner Duo, oraz na najlepszych barwnikach Long Timer Liner oraz Li pigments. Klientki doceniają jej dokładność, profesjonalizm oraz niezwykłe wyczucie estetyczne.

 

Karolina Leontowicz
Jestem absolwentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie i SGGW w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam poprzez pracę w poradniach dietetycznych – prowadzenie indywidualnych konsultacji dla osób dorosłych i dzieci, układanie jadłospisów dopasowanych do stanu zdrowia, alergii i nietolerancji pokarmowych, a także poziomu aktywności fizycznej. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych oraz kursach, m.in. z zakresu psychodietetyki oraz żywienia w sporcie. Posiadam doświadczenie w edukacji żywieniowej dzieci i młodzieży, które zdobyłam biorąc udział w projekcie naukowo-badawczym koordynowanym przez Polskie Towarzystwo Dietetyki.Dietetyka jest nie tylko moim zawodem, ale przede wszystkim pasją pogłębianą od wielu lat. Wierzę, że edukacja żywieniowa oraz idące za nią świadomość i wiedza, którą staram się przekazać moim pacjentom, mogą przyczynić się do trwałej zmiany nawyków żywieniowych. Jest to istotne nie tylko w przypadku poprawy wyglądu i samopoczucia, ale co najważniejsze polepszenia stanu zdrowia, profilaktyki i leczenia chorób dietozależnych.W swojej codziennej pracy spotykam się z całą gamą problemów żywieniowych – od chęci zgubienia kilku zbędnych kilogramów, aż po nieco poważniejsze, związane z problemami zdrowotnymi. Każdy pacjent bez względu na cel, z jakim do mnie przychodzi jest otoczony stałą opieką i nieustannie motywowany do zmiany dotychczasowego stylu życia i wytrwania w swoich postanowieniach.

 

 

 

Andrzej Beczek – Menedżer i właściciel firmy OL-AN