Posted by & filed under Medycyna Estetyczna.

110_F_61130639_omgqBp3nRlt5nKYjgbFgsCLdBGhfXlFBMikropigmentacja medyczna – to jeden z nowych obszarów medycyny estetycznej    w odniesieniu do dziedziny w mikropigmentacji .

Odkryj mikropigmentację medyczną oraz korygującą i zakamufluj defekty: blizny, ubytki skóry, rozstępy i inne. Mikropigmentacja medyczna pomaga nabrać wiary w siebie kobietom po mastektomii Pozwala skutecznie wizualnie zrekonstruować brodawkę sutkową, pomniejszyć lub powiększyć jej kształt oraz zmodyfikować kolor. Szczególne znaczenie ta forma pigmentacji nabiera u pacjentów po różnych rodzajach operacji, w tym plastycznych.

Pigmenty stosowane w zabiegu to sterylne, antybakteryjne uzyskujące certyfikaty oraz spełniające międzynarodowe normy i rozporządzenia dotyczące produktu medycznego.

Mikropigmentację wykorzystuje się również do zakamuflowania blizn po operacjach i wypadkach, blizn po zszyciu zajęczej wargi, a nawet po liftingu twarzy. Odpowiednio dobrany kolor barwnika przywraca skórze jednolity koloryt.

Po mikropigmentację mogą sięgnąć również osoby chorujące na łysienie plackowate. W przypadku łysienia plackowatego zabieg mikropigmentacji pozwala na wizualne odtworzenie brakujących włosków w poszczególnych częściach twarzy i ciała (brakujących brwi, rzęs, uzyskanie efektu strzyżonego włosa na głowie).

mikropigmentacja

Wykonanie mikropigmentacji poprzedzone jest wypełnieniem ankiety medycznej, która pozwala na poznanie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania tego typu zabiegu. W niektórych wypadkach niezbędna jest wcześniejsza konsultacja lekarska.

ClickHandler.ashx sutek

MOŻLIWOŚCI MEDYCZNEGO WYKORZYSTANIA MIKROPIGMENTACJI

  • Korekta estetyczna asymetrii twarzy
  • Estetyczna korekta deformacji po plastyce  ” rozszczep wargi „
  • Rekonsrtukcja rodawki sutkowej
  • Korygowanie złego  makijażu  permanentnego
  • Estetyczna korekta dyschromii – bielactwo, plamy ostuda, rozstępy
  • Maskowanie różnych defektów na skórze ( blizny pooperacyjne , blizny )
  • Maskowanie  łysienia plackowatego

przed i po

DSC_0418DSC_0536
DSC_0420DSC_0423