Posted by & filed under Medycyna Estetyczna.

cialo princess

motyl1Wskazania

 • Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym
 • Redukcja zmarszczek – mimicznych na czole, pionowych wokół ust, oczu (,,kurze łapki”) oraz fałd nosowo-wargowych
 • Wygładzenie szyi, dekoltu i dłoni
 • Ujędrnienie i poprawa gęstości skóry
 • Modelowanie owalu twarzy – uwypuklenie kości policzkowych
 • Poprawienie i wypełnienie konturu ust, podniesienie opadających kącików

No wrinkles

Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w naskórku. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek.
Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody.
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym pozwalają na uzyskanie bardzo szybko młodszego wyglądu poprzez wygładzenie zmarszczek twarzy czy dekoltu, poprawę cery oraz odmłodzenie skóry.
Zabiegi tego typu oprócz wygładzenia skóry, pobudzają intensywnie procesy regeneracyjne, częściowo odwracając również procesy starzenia. Zabiegi polegają na praktycznie bezbolesnych wstrzyknięciach odpowiednich preparatów (kwas hialuronowy) w uprzednio znieczuloną skórę.
Pracujemy na preparatach z najnowocześniejszej i najwyższej jakościowo gamy wypełniaczy (Emervel, Restylane, Stylage, Surgiderm, Voluma, Teosyall, Princess, Juvederm Ultra).
Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w skórze, odpowiedzialną m.in. za jędrność, której zawartość zmniejsza się wraz z wiekiem. Wypełnienia z użyciem kwasu hialuronowego są obecnie najnowocześniejszą, najbardziej popularną i bardzo bezpieczną metodą likwidowania objawów starzenia skóry.
Kwas hialuronowy można podawać praktycznie w każde miejsce na ciele. Wybór preparatu o właściwym składzie i konsystencji zależy od efektów, jakie chcemy uzyskać. Płynnych używa się do likwidacji drobnych zmarszczek, a gęstych – do modelowania twarzy i ciała. Zabiegi są bardzo bezpieczne, z ograniczonym do minimum ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych i powikłań.

Efekty

Przed zabiegiem 6 tygodni później

kwas09a

kwas09a

kwas09b

kwas09b

Opis zabiegu:
kwas04

Przed zabiegiem miejsca, w które chcemy podać preparat, smarujemy kremem, który w swoim składzie zawiera środek znieczulający. Preparaty do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę, dając bardzo naturalne efekty. Podawane są bardzo cienkimi igłami, co zmniejsza doznania bólowe. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki lub modelując kontur ust. Zabieg trwa zazwyczaj do 30 minut. Rezultat można obejrzeć natychmiast w lusterku. Zabiegi nie powodują wyłączenia pacjenta z codziennego życia.
Okres utrzymywania się efektu początkowego zabiegu można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami. Większość pacjentów decyduje się na ten zabieg po upływie 6-12 miesięcy od pierwszego zabiegu wygładzania zmarszczek lub korekcji konturów twarzy.
Bezpośrednio po zabiegu nie wolno leczonych miejsc wystawiać na intensywne ciepło lub zimno. Nie wolno też krótko przed zabiegiem i po nim stosować innych zabiegów w miejscach wstrzyknięć. Przeciwwskazane są kąpiele słoneczne (również solaria), peelingi mechaniczne, chemiczne i laserowe, przynajmniej aż do momentu ustąpienia uczucia swędzenia i zaczerwienienia skóry. W przypadkach niestosowania się do tych zaleceń może wystąpić stan zapalny.

kwas08akwas09b

Czasami występujące objawy niepożądane:

 • zaczerwienienie, obrzęk, ból w miejscu wstrzyknięcia materiału – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin,
 • świąd w przypadku skóry wrażliwej,
 • nadwrażliwość w miejscu korekcji,
 • sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni;

Przeciwwskazania:

 • ciąża, okres karmienia piersią
 • miejscowe infekcje skórne
 • niektóre choroby – autoimmunologiczne, nowotworowe, niewyrównana cukrzyca
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy;

Jesteś meżczyzną?

Twój wizerunek jest naprawdę ważny. Dzięki niemu możesz osiągnąć w życiu więcej. Dobry wygląd pomoże Ci zaimponować szefowi i kolegom z pracy. Zagwarantuje też sukces u płci przeciwnej. Pamietaj, medycyna estetyczna jest dla każdego, a nie tylko dla kobiet. Nie ma nic złego ani nienaturalnego w tym, że chcesz wygladać lepiej. Nie wahaj sie. Ty też możesz poprawić swój image.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – cennik:

zabieg z wykorzystaniem preparatów Restylane®, Emervel®, Juvederm® od 900,00 PLN
zabieg z wykorzystaniem preparatów Princess®, Stylage® od 800,00 PLN