Posted by & filed under Medycyna Estetyczna.

Bioabsorbowalne nici z mikrowypustkami do odmładzania.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że do programu nici Aptos dołączyły wchłanialne nici Excellence Body do zabiegów liftingu i modelowania oraz odmładzania ciała. W odróżnieniu od innych nici pojawiających się na rynku z przeznaczeniem do rewitalizacji ciała, nici Aptos Excellence Body służą przede wszystkim do liftingowania, tj. unoszenia tkanek. Dzieje się tak za sprawą unikalnych, opatentowanych typowych dla linii Excellence Visage (nagrodzonych Perłą Dermatologii Estetycznej 2013 w kategorii „niechirurgiczny lifting”) wypustów, które gwarantują doskonałą przyczepność w tkankach – mimo iż wprowadzane są po linii prostej, dzięki której przemieszczają tkanki, naprowadzając je na właściwe położenie. W ciągu 1-1,5 roku od implantacji nici całkowicie rozpuszczają się uwalniając kwas polimlekowy, który dodatkowo rewitalizuje tkanki i wzmacnia ich struktury. Efekt liftingu utrzymuje się około 2 lat.

Nici Excellence Body implantuje się w niezwykle przyjazny nie tylko dla Pacjenta, ale także Lekarza sposób, za pomocą tępo zakończonych kaniul, nie traumatyzując tkanek, zaledwie przez punkty wkłucia, bez wykłuwania. 25 cm długość każdej nici (10 w opakowaniu) pozwala na ekonomiczne dopasowanie do potrzeb zabiegów każdego obszaru zabiegowego t.j. lifting wewnętrznej strony ramion i ud, wygładzanie fałdów nadkolanowych oraz unoszenie, modelowanie i zagęszczanie piersi, itp. Zabiegi są proste do wykonania, bezpieczne, nie traumatyzują tkanek i gwarantują satysfakcję pacjentów borykających się z utratą jędrności, opadem tkanek i zmniejszeniem podściółki tłuszczowej w w/w obszarach, gdzie często nie można zaproponować skutecznej mało inwazyjnej alternatywy zabiegowej.

 

Excellence_Body_Belly-new
Excellence_Body_Breast-new
Obszary zabiegowe: wewnętrzna strona ud, wewnętrzna strona ramion, brzuch, biust

Obszary zabiegowe: wewnętrzna strona ud, wewnętrzna strona ramion, brzuch, biust
 

Nić ta jest specjalnie zaprojektowana z myślą o odmładzaniu, ze szczególnym uwzględnieniem struktury skóry oraz tkanki podskórnej.

Aplikacja długiej – 20 cm nici z mikrowypustami pozwala na przestrzenne armirowanie (tworząc rodzaj utkanej sieci) obszarów wiotkiej skóry, gdzie profilaktyka przeciwko opadaniu tkanek miękkich i skóry – antiptosis – jest szczególnie wskazana.

Zastosowanie nici Aptos Excellence Body wzmacnia tkanki, czyni je bardziej elastycznymi i gładkimi, poprawiając ich jakość, co jest szczególnie zalecane przy skórach grubych lub obszarach zajętych cellulitem.